[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1585568695034{background-color: #ffffff !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][vc_column_text]شهر کفش در نظر دارد به منظور گسترش فعالییت های خود از تمامی علاقه مندان که قصد همکاری با مجموعه شهر کفش را دارند دعوت به همکاری بنماید. در تیم ما، احترام متقابل، فارغ از سلسله مراتب، یک اصل پذیرفته‌شده است و فضای دوستانه‌ی کاری‌مان باعث می‌شود حرفه‌ای‌ترها و کاربلدها، مهارت‌ها و فوت‌و‌فن درست انجام دادن کارها را بدون چشم‌داشت به هم آموزش دهند.

نکاتی برای نوشتن یک رزومه خوب

رزومه اولین ابزار معرفی شما است و به همین دلیل داشتن یک رزومه خوب جامع و کامل برای دستیابی شما به شغل مورد نظرتان بسیار اهمیت دارد.در نظر گرفتن نکات زیر به بهتر شدن رزومه کمک می‌کند:

  • رزومه باید تمیز، مرتب و خوانا باشد. از یک قلم (Font) ساده برای نوشتن آن استفاده شود و فاصله بین خطوط به اندازه‌ای باشد که به راحتی قابل خواندن باشد.
  • تمامی اطلاعات تماس مانند Email، Linkdin و شماره موبایل خود را در آن ذکر کنید.
  • تمامی اطلاعات شخصی مانند تاریخ تولد، وضعیت تاهل، محل سکونت و وضعیت نظام وظیفه را در ابتدای رزومه بیاورید.
  • همه سوابق تحصیلی و دوره‌های آموزشی که گذرانده‌اید به تفکیک بنویسید.
  • تمام سوابق کاری گذشته و فعلی خود را بنویسید. توجه داشته باشید که تنها لیست کردن سمت‌های قبلی به اندازه کافی بازگوی کاری که انجام می‌دهید نیست تمامی مسوولیت‌های خود را در هر سمت به تفکیک شرح دهید.
  • نوشتن یک توضیح کوتاه از علایق و روحیات و توانمندی‌های خود شناخت بهتری نسبت به شما ایجاد می‌کند.

لطفا اسم کامل و عنوان مورد نظرتان را در عنوان ایمیل بنویسید.

ارسال ایمیل به:

عنوانهای شغلی

توسعه دهنده وب

به عنوان توسعه دهنده وب، شما باید در زمینه PHP/MySQL/HTML/CSS/jQuery تسلط داشته تا در ارتقاء و توسعه محصولات آتی نقش موثری داشته باشید.

توسعه دهنده موبایل

به عنوان توسعه دهنده موبایل وظیفه شما بهینه سازی و ارتقاء اپلیکیشن های شهر کفش بر روی پلتفرم های Android و iOS و یا تولید اپلیکیشن های موبایل برای شهر کفش خواهد بود.

طراح گرافیک

به عنوان طراح گرافیک وظیفه شما در شهر کفش طراحی رابط کاربری (UI) و همکاری با تیم فنی به منظور ایجاد بهترین تجربه کاربری (UX) خواهد بود.

کارشناس توسعه بازار و نمایندگی سایر استانها

به عنوان کارشناس توسعه بازار وظیفه شما پژوهش و کسب اطلاعات در مورد بازار و برنامه ریزی جهت توسعه بازار خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر برای کسب نمایندگی با شماره 77041704-021 در تماس باشید.

کارشناس روابط عمومی

به عنوان کارشناس روابط عمومی وظیفه شما استفاده از انواع رسانه های مدرن و سنتی جهت ایجاد و توسعه روابط بهینه با گروه های ذی نفوذ گوناگون خواهد بود.

تولیدکننده محتوا

به عنوان کارشناس تولید محتوا وظیفه شما تولید صفحات محصول و گسترش روابط شبکه های اجتماعی متناسب با اهداف توسعه ای شرکت می باشد.

به ما بپیوندید تا داستان موفقیت شهر کفش را کامل تر کنیم؛ فرصت فراهم است تا خود و دیگران را شگفت زده کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]