مقالات, کفش

کفش نایک جردن

نایک جردن 1

کفش نایک جردن

پا عضو مهمی در بدن به حساب می‌آید و به دلیل اهمیت زیاد پا از آن به عنوان قلب دوم یاد می‌کنند. حداقل وظیفه ما در قبال قلب دوممان، انتخاب یک کفش مناسب و راحت برای آن می باشد. برندهای زیادی در زمینه تولید کفش و کتانی‌های با کیفیت در رقابت هستند که یکی از آن‌ها نایک جردن می‌باشد. ما نیز در این مقاله قصد داریم تا مزیت‌های کفش نایک جردن را برشماریم.

خصوصیات کفش نایک جردن

برند نایک جردن جز کمپانی‌های پر طرفدار در دنیا می‌باشد و سال‌هاست که با تولید کفش‌های اصل و استاندارد می‌درخشد. در ادامه به معرفی ویژگی‌های کفش‌های این برند خواهیم پرداخت.

شهر کفش- خرید کفش نایک جردن

کشسانی

راحتی کفش و آزاد بودن پا در آن برای همه ما حائز اهمیت است و این ویژگی با کشسان بودن متریال استفاده شده در کفش نایک جردن قابل مشاهده می‌باشد. از این قابلیت در تمام بخش‌های کفش استفاده شده است تا پیاده روی‌های طولانی نیز سبب خستگی پاها نشود.

سیستم کوسن

نرم بودن کفش نیز دیگر خصوصیت مورد تقاضای افراد می‌باشد. این نیاز، با استفاده از کوسن‌هایی در بخش مرکزی و نوک کفش تامین می‌شود. تولید کنندگان با بهره گیری از کپسول‌های دارای هوای فشرده در ساختمان کفش سبب می‌شوند که فشار برگشتی از سمت زمین خنثی شود و انرژی افراد هدر نرود. به همین سبب در طولانی مدت احساس خستگی نخواهند کرد.

کوسن‌ها به صورتی ساخته شده‌اند که پس از برداشتن فشار کف پا از رو آن‌ها، به حالت اولیه باز می‌گردند و انعطاف آن‌ها نیز پس از استفاده طولانی از بین نمی‌رود.

خواندن
نکات خرید صندل‌ زنانه

از این تکنولوژی به کار رفته در کفش نایک جردن با نام نایک ایر یاد می‌شود و از دلایل محبوبیت آن در بین ورزشکاران بسکتبالیست و والیبالیست می‌باشد.

مواد به کار رفته در ساختمان

پس از خرید کفش از این برند ممکن است متوجه وزن بالای آن نسبت به کفش‌های دیگر شده باشید که دلیل آن استفاده از ماده پلاستیکی مرغوب در لایه زیرین می‌باشد. این موضوع سبب افزایش دوام و طول عمر کفش‌ها می‌شود.

هم چنین مواد به کار رفته در قسمت رویی کفش‌های برند نایک جردن، از چرم درجه یک می‌باشد که مقاومت و استحکام آن را در شرایط مختلف افزایش می‌دهد.

تناسب و یا فیت بودن کفش

کفش نایک جردن دارای تناسب استاندارد و قابل قبولی می‌باشد که این ویژگی نیز برای مشتریان این برند ملاک انتخاب محسوب می‌شود. به همین دلیل مورد استقبال خوبی از سوی ورزشکاران قرار می‌گیرد.

شهر کفش- قیمت کفش نایک جردن

 

تهویه هوا

از ویژگی های مهم کفش های این برند، داشتن منافذ برای تهویه هوا می باشد. در طی فعالیت زیاد و ایجاد گرما توسط پا لازم است که تا حدی این انرژی تخلیه شود. منافذ موجود در قسمت کفی کفش سبب می شود تا جریان هوا برقرار شود و دلیلی دیگر برای راحت بودن پا در کفش فراهم آید.

 

رنگ های متنوع

ظاهر مناسب کفش برای بسیاری از افراد الویت است. خوشبختانه نایک جردن در این مورد نیز خوب عمل کرده است و تولیدات خود را در رنگ‌ها و شکل‌های عامه پسند عرضه کرده است. لذا برای ست کردن کفش و لباس‌ها و یا داشتن تیپ‌های اسپورت و جذاب انتخاب‌های متنوعی در این برند وجود دارد.

خواندن
در مورد صندل حمام چه می دانید؟

 

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم تا مزیت‌‌های کفش نایک جردن را بیان کنیم. همان طور که گفته شد تولید این کفش‌ها با جدیدترین متد انجام می‌گیرد و تولیدکنندگان آن برای تقاضای مشتریان اهمیت زیادی قائل هستند. این برند سعی داشته است تا تمام نیازهای یک فرد برای محافظت از قلب دوم را در نظر بگیرد و محصولی را عرضه کند که تمامی استانداردهای لازم را داشته باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.