مقالات, کفش

کفش اسپرت دخترانه ترند امسال

شهر کفش - کفش اسپرت دخترانه

کفش اسپرت دخترانه

خرید کفش اسپرت دخترانه شیک می‌تواند وسواس زیادی به همراه داشته باشد زیرا اکثر نوجوانان دوست دارند زیباترین و بهترین کفش ممکن را بخرند و با آن بدرخشند. کفش‌های اسپرت، به‌ویژه کفش‌های کتانی، با تعداد زیادی گزینه‌های موجود، می‌توانند یک دسته بندی فوق‌العاده باشند که همه انواع ویژگی‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهند که حتی نمی‌دانستید وجود دارند. علاوه براین شما می‌خواهید محصولی که خریداری می‌کنید ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد، به این معنی که باید راحت و بادوام باشد و شما را تشویق به بیرون رفتن و ورزش کردن بکند. در این مقاله تلاش می‌کنیم نمونه کفش‌های دخترانه ترند امسال را با هم بررسی کنیم.

کفش اسپرت دخترانه

 

ویژگی های ضروری در کفش دخترانه اسپرت ترند امسال

خرید بهترین کفش اسپرت دخترانه ترند امسال مستلزم توجه دقیق به فرم پا، نحوه راه رفتن و ترجیحات راحتی است. دختران معمولا پاهای باریکی دارند، بنابراین آنها به یک جفت کفش نیاز دارند که از قسمت پاشنه باریک و از قسمت پنجه راحت باشد. کفش هایی که به انگشتان پا فشار می آورند می توانند باعث درد و آسیب های وحشتناک شوند.

عوامل متعددی برای در نظر گرفتن وجود دارد. به عنوان مثال، برخی از دختران پای خود را آرام زمین می گذارند بنابراین به کفش هایی با لایه نازکی از لایه سازی کف نیاز دارند. با این حال برخی دیگر از دختران با یک ضربه شدید گام بر می دارند و پر قدرت هستند که معمولا کفش هایی که دارای کفی های ضخیم تر هستند را باید انتخاب کنند.

بررسی فرم پا هنگام خرید کفش اسپرت دخترانه

بررسی شکل و نوع پا برای پیدا کردن تناسب کامل، ضروری است. هنگام خرید کفش اسپرت دخترانه فرم پا یک عامل مهم است چون عملکرد کفش را تعیین می کند. به طور کلی فرم پا به سه دسته زیر تقسیم می شود:

 • قوس بلند
 • معمولی
 • تخت

 دخترانی که کف پای صاف دارند، تمایل به جمع کردن پا یا  پروناسیون دارند بنابراین به کفشی نیاز دارند تا این اثر مخرب را کاهش دهد. اگر کفش اسپرت دخترانه با زیره محافظ را خریداری کنید به شما کمک می کند تا این مشکل را پشت سر بگذارید. سیستم کوشن بر اساس ترجیحات شخصی متفاوت است، اغلب دخترانی که کف پای صاف دارند کوشن را ترجیح می دهند.

خرید کفش اسپرت دخترانه برای دخترانی که کف پای معمولی دارند ساده است. زیرا پاهای آنها نیازی به پشتیبانی اضافی ندارند. ما باید به نیاز به پیدا کردن کفشی که تناسب و راحتی مناسبی را ارائه می دهد تاکید کنیم

در نهایت پاهای با قوس بلند به کفش های اسپرت بسیار انعطاف پذیر با کوشن بیشتر نیاز دارند. دخترانی که پاهای قوس دار دارند به میزان قابل توجهی پاهای خود را کمتر خم می کنند. می توان با کفش اسپرت دخترانه که از جذب بالا پشتیبانی می کند این مشکل را رفع کرد.

شهر کفش - خرید کفش دخترانه اسپرت

ماندگاری بالا

کفش های اسپرت دخترانه ترند امسال معمولا از قیمت بالاتری نسبت به کفش های غیر اسپرت برخوردار هستند. بنابراین اگر می خواهید ارزش کافی را بدست بیاورید بسیار مهم است یک جفت کفش را انتخاب کنید که دارای ماندگاری بالا است. این کفش ها از  ساختار فوق العاده، مواد با کیفیت بالا و پارچه های قابل تنفس برخوردار هستند.

پارچه های قابل تنفس

مسلما شما نمی خواهید دخترتان را وادار کنید که کفش های غیر قابل تنفس بپوشد. چون مسلما پاهای وی عرق می کند و احساس ناراحتی می کند. کفش اسپرت دخترانه ترند امسال تهویه مناسبی را ارائه می دهد و راحتی و عملکرد را به ارمغان می آورد.

برخلاف آنچه اکثر مردم معتقدند، پارچه های مصنوعی بسیار بیشتر از مواد طبیعی قابل تنفس هستند. پارچه باید با داشتن ساختاری قابل تنفس، رطوبت را به سرعت از بین ببرد. ما توصیه می‌کنیم روی کفش‌های اسپرت دخترانه که دارای توری هستند سرمایه‌گذاری کنید، زیرا این ویژگی تهویه را افزایش می‌دهد. حتما مقاومت در برابر رطوبت را در کنار قابلیت تنفس بررسی کنید، زیرا هیچ چیز بدتر از دویدن با پاهای عرق کرده در گرمای طاقت فرسا نیست.

راحتی و کوشن

کفش‌ اسپرت دخترانه ترند امسال باید راحت باشد و از سیستم کوشن مناسبی برخوردار باشد. چه در حال دویدن، پیاده روی یا ورزش باشید، راحتی باید فراهم شود. ما توصیه می کنیم که روی کفش هایی با سیستم کوشن قوی، زیره خوش ساخت، قابلیت جذب بالا تمرکز کنید. از همه مهمتر به ترجیحات دخترتان توجه کنید، تا از پوشیدن کفش های اسپرت خود لذت ببرد.

استایل‌های متفاوت کفش اسپرت دخترانه

کفش‌های کتونی بسیاری با سبک‌های مختلف وجود دارند که هر کدام مزایای خود را دارند و هرکدام برای کاری مناسب هستند.  کفش جدید دخترانه که بسیار محبوب هستند و به عنوان کتونی دخترانه اسپرت جدید از آن‌ها یاد می‌شود دارای ویژگی‌های زیر هستند:

کفش اسپرت دخترانه

کتونی بدون ساق دخترانه

کفش‌های ورزشی بدون ساق، یک مدل غیر رسمی از کفش‌های اسپرت هستند که راحت و کاربردی می‌باشند. کفش اسپرت بدون ساق، سبک مناسبی برای استفاده در گردش‌های آرام یا برای رفتن به مرکز خرید با دوستان شما می‌باشند. این نوع کفش‌های اسپرت با یک شلوار جین تنگ عالی به نظر می‌رسند.

کفش اسپرت دخترانه

کتونی دخترانه ساق دار

اگر به دنبال کفش دخترانه ترند امسال می‌گردید، کتونی‌های دخترانه ساق دار بهترین گزینه‌هایی هستند که می‌توانید انتخاب کنید. به آن‌ها استایل خیابانی هم گفته می‌شود. کتونی‌های ساق دار دخترانه با لباس‌های هودی و شلوارهای کوتاه عالی به نظر می‌رسند. آنها همچنین با دامن یا لباس عالی به نظر می‌رسند و جایگزینی شیک تر برای کفش‌های معمولی ارائه می‌دهند.

کفش اسپرت دخترانه

 

کتونی جدید دخترانه به سبک اسلیپ آن یا بدون بند

کتونی‌های اسلیپ آن دخترانه شبیه به کفش‌های اسپرت بدون ساق هستند با این تفاوت که با بند باز و بسته نمی شوند. در ماه‌های گرم‌تر سال با شلوارهای اسپرت یا شلوارک و تاپ تابستانی عالی به نظر می‌رسند.

کفش اسپرت دخترانه

 چکمه‌های کتونی دخترانه: چکمه‌های کتانی، اغلب تا زیر زانو قرار می‌گیرند و به طور ایده آل با شلوارک یا دامن ست می‌شوند. آنها همچنین گزینه خوبی برای هوای سردتر هستند، زیرا گرمای بیشتری را برای پاها فراهم می‌کنند.

به چه کفش‌های اسپرت دخترانه‌ای، اسپرت راحت می‌گویند

راحتی یک عنصر حیاتی در عملکرد کفش‌های اسپرت است. عناصر و ویژگی‌های بسیاری در یک کفش وجود دارد که می‌تواند در سطح راحتی که ارائه می‌کند را تغییر دهد، وقتی صحبت از راحتی می‌شود به قسمت‌های مختلف کفش از جمله:

 • بالشتک‌های کفی کشف
 • پشتیبانی از قوس پا
 • ساپورت مچ پا
 • جریان و عبور هوا
 • و کنترل رطوبت پا در کفش

همه از مواردی هستند که در راحتی کفش اهمیت دارند.

خواندن
بهترین راه سوزاندن کالری | کاهش وزن

هر جفت کفش دخترانه راحت باید دارای بالشتک کافی برای حمایت از پا و جذب ضربه‌های وارد شده به کف پا داشته باشد. بدون بالشتک مناسب، پاها خسته می‌شوند و در آن‌ها درد احساس می‌شود که می‌تواند ناراحت کننده باشد و بر عملکرد کلی بدن تأثیر بگذارد. دختران در حال رشد به خصوص نیاز به یک جفت کفش حمایتی دارند که از استخوان‌ها، اندام‌ها و تاندون‌های در حال رشد آنها حمایت کند. مچ پا ناحیه دیگری است که باید به آن توجه ویژه ای کرد و باید به خوبی از آن حمایت کرد و از احتمال آسیب محافظت کرد. صدمه زدن تصادفی به مچ پا در حین راه رفتن، دویدن یا ورزش آسان است، به همین دلیل است که کفش اگر عمدتاً برای فعالیت‌های ورزشی باشد باید سطحی از استخوان مچ پا را پشتیبانی کند.

کفش اسپرت دخترانه

یکی دیگر از عوامل موثر در راحتی کلی یک جفت کفش دخترانه این است که میزان دما و رطوبت موجود در کفش به خوبی کنترل می‌شود. هیچ کس احساس رطوبت و عرق کردن پاها را دوست ندارد و به خصوص برای دخترانی که مجبورند ساعت‌ها در کلاس بنشینند، می‌تواند ناخوشایند باشد. در حالت ایده‌آل، یک کفش اسپرت دخترانه، دارای یک بستر است که رطوبت را از پوست دور می‌کند، آن‌ها معمولا دارای سوراخ‌های تهویه در رویه کفش هستند یا با استفاده از مواد قابل تنفس ساخته شده‌اند. چرم طبیعی یک ماده عالی برای کنترل جریان هوای مناسب در پاها است و همچنین رطوبت را از پا دور می‌کند و محیطی خنک و خشک برای پاها به وجود می‌آورد.

کفش اسپرت دخترانه

یک نکته دیگر نیز وجود دارد که باید قبل از خرید کفش اسپرت دخترانه شیک در نظر بگیرید و آن این است که آیا شما به ارتزهای طبی نیاز دارید یا خیر. این ارتزها برای اصلاح مشکلات پرونیشن یا صافی کف پا استفاده می‌شوند. در این صورت، باید مطمئن شوید که کفشی که می‌خرید دارای کفی قابل جابجایی است تا کفی جدید طبی خود را بدون به خطر انداختن تناسب یا عملکردکفش، در آن قرار دهید.

برندهای کفش اسپرت و شیک دخترانه که می‌توانید بخرید

برند همیشه یک فاکتور ضروری در خرید کفش نیست، اما در مورد کفش‌های اسپرت و کتونی، مارک‌هایی وجود دارند که از بقیه متمایز هستند. اگر به دنبال کفش شیک اسپرت دخترانه هستید، برخی از بزرگترین برندها در کفش‌های ورزشی عبارتند از:

 • ریباک
 • ونس
 • کانورس
 • آدیداس
 • نایک

کفش اسپرت دخترانه

این نام‌ها پشت محصولات باکیفیتی قرار دارند که آزمایش ‌شده‌اند و واقعی هستند و در برابر تست‌های سنگین مقاومت کرده‌اند و قدرت ماندگاری خود را ثابت کرده‌اند. این برندها آن‌ها را برای خرید یک جفت کفش ورزشی ایده‌آل کرده است. نظرات و تجربه کاربران چیزی است که بهتر است در خرید کفش‌های اسپرت به آن‌ها اهمیت دهید، زیرا اگر تعداد زیادی از افراد تجربه خوب یا بدی داشته باشند، احتمال دارد که شما هم تجربه مشابهی داشته باشید.

کفش ورزشی دخترانه از چه موادی ساخته می‌شود

مواد مورد استفاده برای ساخت یک کفش اسپرت یک فاکتور ضروری است که باید هنگام خرید آن در نظر گرفته شود. جنس کفش میزان رضایت تجربه شده کاربران را تعیین می‌کند. برخی از مواد بکار رفته در جنس کفش‌های اسپرت آن‌ها را برای پوشیدن در فصول خاص یا انواع آب و هوای خاصی مناسب می‌کند، در حالی که برخی دیگر را در تمام فصول سال می‌توان پوشید.

جنس کتونی دخترانه مناسب برای پاییز و زمستان

اغلب کفش‌های اسپرت برای هوای سرد و زمستانی مناسب هستند. دو جنبه حیاتی که در کفش‌های پاییزی یا زمستانی باید به آن توجه کنید، رویه ضد آب یا حداقل مقاوم در برابر آب و زیره محکمی است که کشش عالی را ایجاد می‌کند و ضد لغزش و سر خوردن است. بهترین ماده برای رویه کفش کتانی که قرار است در برابر آب مقاوم باشد چرم است که ضد آب است و پاها را در هوای سرد گرم نگه می‌دارد. برای زیره این نوع کفش‌ها، لاستیک به دلیل ویژگی‌های مقاوم در برابر آب، بهترین انتخاب می‌باشد و حتی در سطوح لغزنده مقاوم است و سر نمی خورد.

کفش اسپرت دخترانه

 

جنس کتونی دخترانه مناسب برای بهار و تابستان

برای بهار و تابستان که هوا گرم‌تر است، بسیار مهم است که کفش ورزشی جریان هوای عالی را برای جلوگیری از تعریق و بو دادن ارائه دهد. سوراخ‌های تهویه هوا یک ویژگی عالی برای محیا کردن این ویژگی هستند، اما گزینه بهتر، این است که به دنبال کفشی باشید که رویه آن مشبک باشد، پارچه مشبک جنس فوق‌العاده ای است که قابل تنفس است و ماده مناسبی برای هوای گرم است. وقتی صحبت از رویه پارچه‌ای به میان می‌آید، بوم یا کاناواس هم جز انتخاب‌های عالی است زیرا اجازه می‌دهد هوا از میان الیاف آن عبور کند و در عین حال رطوبت را از پوست دور کند.

نکاتی که در ایمنی کفش دخترانه مهم هستند

یکی از مهم ترین اولویت‌های انتخاب کفش سطح محافظتی است که باید از پا داشته باشد. یک زیره مقاوم در برابر لغزش یک جنبه مهم است و برای هر کسی که در حال حرکت است ضروری است. کشش ناکافی در کف کفش می‌تواند منجر به لغزش و سقوط تصادفی شود و به طور چشمگیری خطر آسیب را افزایش دهد. همانطور که در بخش مواد مناسب برای ساخت کفش ذکر شد، یکی از بهترین مواد لاستیک است، که چسبندگی قوی را ارائه می‌دهد و ماندگاری بالایی دارد تا کفش‌های شما خیلی زود فرسوده نشوند.

کفش‌های اسپرت دخترانه جدید معمولا با بند باز و بسته می‌شوند. بندها امکان کنترل کامل بر سفتی کفش در پا را فراهم می‌کنند و قابل تنظیم هستند و به راحتی می‌توان آنها را با مدل‌های جدید گره زد. نقطه ضعف بند‌ها این است که در حین ورزش یا انجام هر گونه فعالیت بدنی احتمال باز شدن آن‌ها وجود دارد که در نتیجه خطر زمین خوردن را به همراه دارد.

نمونه‌هایی از کفش اسپرت دخترانه که امسال ترند هستند

کفش اسپرت دخترانه برند آندر آمور Under Armor یک جفت کفش مخصوص دویدن با عملکردی مناسب است که برای کسانی ساخته شده است که به دنبال حمایت بیشتر کفش از پای خود هستند و همچنین، وزن سبک کفش اسپرت نیز برای آن‌ها با اهمیت است.

کفش اسپرت دخترانه

این کتونی‌های دخترانه ساخته شده با رویه مشبک هستند که قابلیت تنفس دارند، پا را به آرامی در خود جای می‌دهند و دارای کفی‌هایی برای حمایت بیشتر از پا هستند، این کفش ورزشی دخترانه بهترین انتخاب برای آن دسته از دخترانی است که تمایل بیشتری به ورزش دارند. ممکن است تصمیم بگیرید که این کفش‌های کتانی را برای کلاس بدنسازی بخرید، یا می‌توانید از آن‌ها برای برنامه پیاده روی که با دوستان خود هماهنگ کرده اید استفاده کنید.

خواندن
نحوه بالا رفتن از پله برای کاهش فشار زانو

کفش دخترانه اسپرت آدیداس سوپر استار

اگر دختری هستید با علاقه زیاد به ورزش بسکتبال، آدیداس سوپراستار یک کفش ورزشی بسکتبالی کلاسیک است و یکی از شیک ترین گزینه‌های موجود برای دختران می‌باشد. این کفش وزشی دخترانه یک کفش چرمی با کیفیت بالا است که برای کسانی ساخته شده است که به ظاهر ساده و شیک اهمیت می‌دهند.

کفش اسپرت دخترانه

کتونی دخترانه سفید آدیداس سوپر استار با رویه عالی، برخی از بهترین ویژگی‌های راحتی را که می‌توانید در یک کفش کتانی دخترانه داشته باشید، ارائه می‌دهد. همچنین بسیار بادوام است. نکته دیگری که شایان ذکر است، آستر مشبک با قابلیت تنفسی آن است که از گرم شدن بیش از حد داخل کفش جلوگیری می‌کند، به این معنی که شما می‌توانید بدون اینکه پاهایتان عرق کند تا آنجا که می‌خواهید بدوید.

کفش اسپرت دخترانه شیک ریبوک کلاسیک Reebok

ریباک کلاسیک برای چندین دهه مورد علاقه بزرگسالان و نوجوانان بوده است، و این عمدتا به دلیل سطح راحتی برتر آن است. یک کفش ورزشی دخترانه چرمی سطح خوبی از دوام و محافظت را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، فاکتورهای بسیاری از جنبه‌های راحتی دیگر نیز دارد که عمدتاً در زیره و کفی داخلی کفش قرار دارند.

کفش اسپرت دخترانه

یکی از معایب اصلی یک زیره راحت معمولا این واقعیت است که به راحتی خراب می‌شود. با این حال، ریبوک دخترانه کلاسک، این مشکل را با لایه‌ای از لاستیک با آستانه ساییدگی بالا در کفی کفش حل می‌کند و این اطمینان را می‌دهد که می‌تواند در برابر آزمون زمان مقاومت کند و همچنین روی بتن سخت ساییده شود. همچنین زیره EVA این اسپرت دخترانه خاصیت جذب ضربه دارد و پشتیبانی از قوس پا را ارائه می‌دهد. این بدان معناست که علیرغم ظاهر سنگینش یک کفش سبک است که برای فعالیت بدنی نیز به خوبی کار خواهد کرد.

کفش کتانی دخترانه آندر آمور اینفینیتی

این کفش کتانی دخترانه با لباس‌های غیررسمی چه در مدرسه و چه در خانه تا فعالیت‌های چالش برانگیزتر مانند بازی و دویدن قابل استفاده است. کناره این کتونی دخترانه دارای پارچه‌های‌های رنگارنگ است که این سبک را برای دختران جذاب می‌کند.

کفش اسپرت دخترانه

این کفش اسپرت یک مدل قابل تنفس است. هچنین زیره آن طوری ساخه شده است که از لغزش کفش که می‌تواند منجر به آسیب شود، جلوگیری می‌کند. داخل آن با مواد مقاوم در برابر بو ساخته شده است تا از رشد باکتری جلوگیری کند.

کفش اسپرت دخترانه برند ونز مدل اسکول وی

کفش اسپرت دخترانه ونز اسکول وی، یک کفش اسکیت ساخته شده با رویه جیر و بوم بادوام و زیره ضد لغزش لاستیکی است. این کفش اسپرت مطمئناً برای آن دسته از دخترانی که ترجیح می‌دهند از کفش‌های کتانی تمام صورتی چشم پوشی کنند، جذاب خواهد بود. آن‌ها دارای رویه چسبی هستند که پوشیدنشان را آسان می‌کند. این کفش‌های اسکیت‌بردی Vans فوق‌العاده راحت هستند و دارای رویه‌ای از جنس جیر و بوم قابل تنفس هستند که اجازه تهویه مناسب را می‌دهد و از عرق کردن و بو گرفتن پا جلوگیری می‌کند. این کفش اسپرت یک استایل کم ارتفاع با بالشتک فراوان در پاشنه، یقه و زبانه کفش است که برای کسانی که پاهای حساسی دارند عالی است، زیرا از مالش بیش از حد پشت پا که ممکن است باعث ایجاد تاول و درد شود، جلوگیری می‌کند.

زیره‌های این کفش به گونه ای ساخته شده که چسبندگی محکمی روی هر سطحی ایجاد می‌کند. در مدرسه، خانه و زمین بازی عالی کار خواهد کرد. حتی روی سطوح مرطوب نیز عملکرد خوبی دارد، که می‌تواند در روزهای بارانی مفید باشد. نکته دیگر اینکه با توجه به اینکه برای استفاده روی سطح ناهموار یک اسکیت بورد ساخته شده است، می‌تواند ضربات وارد شده به کف پا را تحمل کند، به این معنی که به راحتی فرسوده نمی شود.

کتونی دخترانه سفید نایک ایر فورس 1

این کتونی دخترانه سفید نایک ایر فورس، در سه قد کوتاه، متوسط ​​و بلند موجود است. این کفش اسپرت، موردی است که شما می‌توانید در فصول پاییز و زمستان هم بپوشید. رنگ سفید جذاب آن هم برای مدرسه و هم برای اوقات فراغت مناسب است.

شهر کفش - نایک ایر فورس

Air Force 1 که در ابتدا در سال 1982 برای بازیکنان بسکتبال طراحی شد، از یک بالشتک نایک ایر در ناحیه پاشنه استفاده می‌کند که سطح بالایی از ضربه را جذب می‌کند، و این کفش را به یک جفت کفش ایده آل برای دویدن، پریدن و بازی کردن تبدیل می‌کند. کفش کتونی دخترانه سفید نایک ایر فورس 1، با رویه چرم درجه یک ساخته شده است که بسیار نرم و قابل تنفس است و به راحتی روی پاها قالب می‌گیرد. این اسپرت دخترانه طول عمر خوب، راحتی فراوان و سطح بالایی از محافظت در برابر عوامل مختلف دارد.

کتونی دخترانه ساق دار کانورس چاک تیلور

این کتونی دخترانه ساقدار از جنس بوم است. دارای یک زیره لاستیکی راحت است که روی تعدادی از سطوح زمین بازی گرفته تا کلاس درس به خوبی کار می‌کند. این کتونی ساقدار دخترانه ترند امسال برای تابستان، بهار و حتی پاییز مناسب است. یکی از اکتورهایی که در ابتدا این کفش‌ها را بسیار معروف کرد، زیره لاستیکی آن است که برای زمین‌های بسکتبال نرم ساخته شده بود.

کفش اسپرت دخترانه

این لاستیک از لاستیک سخت ساخته شده است که به راحتی خراب نمی شود. همچنین از مزیت دیگری نیز برخوردار است که در برابر لغزش مقاوم است و به شما این امکان را می‌دهد که هرگونه آسیب یا رگ به رگ شدن ناشی از سر خوردن در امان باشید. مراقبت از کتونی اسپرت دخترانه فوق‌العاده آسان است. شما می‌توانید آن را به آسانی بشویید میتوانید این کفش‌های کتانی را داخل ماشین لباسشویی بیندازند و یک جفت کفش نو تحویل بگیرید، و از همه بهتر این است که در 25 رنگ مختلف عرضه می‌شود.

کفش ورزشی دخترانه ترند امسال مارک نیو بالانس NB

کفش ورزشی دخترانه نیو بالانس، گزینه بسیار خوبی برای دخترانی است که کف پای صاف دارند. رویه بندی آن هم پشتیبانی خوبی از پا فراهم میکند و شکل‌های مختلف پا را نیز در خود جای می‌دهد. درنتیجه کتونی نیوبلنس میتواند کفش ورزشی مناسبی برای دختر شما باشد.

کفش اسپرت دخترانه

کفش ورزشی دخترانه New Balance  دارای یک زیره لاستیکی است که چسبندگی خوبی به زمین میدهد، یک زیره میانی فوم EVA که ضربه را جذب میکند و قوس پا را پشتیبانی میکند. اگر به کفش اسپرت دخترانه‌ای هستید که برای فعالیت‌های ورزشی مانند دویدن در زمین بازی به خوبی کار کند و ترند امسال نیز هست، این گزینه برای شما مناسب است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.