مقالات

مزایای کتانی اسکچرز-تکنولوژی‌های کفش‌های اسکچرز

کتانی اسکچرز چه مزایایی دارد | تکنولوژی‌های بکار رفته در بهترین کفش‌های اسکچرز

امروزه دانستن نام راحت ترین کفش های پیاده روی زنانه یا مردانه به تنهایی کافی نیست. باید برای خرید کتانی اسکچرز باید به نکات و جزئیات موجود در کفش آشنا بود و مواردی که باید برای خرید کفش دانست را لحاظ کرد تا بتوان یک کفش مناسب خریداری کرد. در این مقاله به بررسی مزایای خرید کتانی اسکچرز می پردازیم و تکنولوژی های بکار رفته در آن را مرور می کنیم تا بتوانید یک خرید آگاهانه داشته باشید.

خرید کفش مناسب پیاده روی سرمایه ای برای سلامتی افراد است. اما چگونه می توان کفشی را پیدا کرد که به درستی متناسب سایز و فرمت پا باشد و از پا پشتیبانی کافی به عمل آورد؟ معیارهای خرید باید چه مواردی باشد؟ پیاده روی توسط هر متخصص پا برای سلامتی بهتر توصیه می شود. انواع مختلفی از برندها برای خرید کفش راحتی یا کتانی برای پیاده روی وجود دارد. یافتن بهترین کفش پیاده روی بسیار دشوار است اما غیرممکن نیست. بنظر شما چرا باید کفش پیاده روی با سایر کفش ها فرق داشته باشد ؟ اسکچرز جز بهترین برندهای کفش پیاده روی است و بهتر است برای اطمینان از انتخاب اسکچرز به عنوان کفش پیاده روی دلایل انتخاب آن را بدانید. در این مقاله با ما همراه باشید تا در کنار هم مواردی که در خرید کفش پیاده روی باید وجود داشته باشد را بررسی کنیم.

الگوی پیاده روی

کتانی اسکچرز

بسیار مهم است که به سراغ کفش های مناسب راه رفتن و پیاده روی بروید. بر اساس انواع خاصی از الگوهای پیاده روی ، مردم صندل یا کفش راحت برای پیاده روی می خرند. برای مثال موارد زیر آیتم هایی هستند که نیاز است برای انجام آن ها کفش مخصوص پیاده روی به پا داشت.

  • پیاده روی قدرتی: پیاده روی برای کاهش وزن یا تناسب اندام بهتر.
  • مدت زمان پیاده روی: پیاده روی یا ایستادن در طول روز ، عمدتا برای پرستاران ، پرسنل رستوران و فروشگاه ها ، انبار گردان ها و … .
  • پیاده روی های تفریحی: افرادی که به طبیعت گردی علاقمند هستند، فروشندگان ، دوستداران پارک و محیط زیست، و مأموران حمل و نقل شهری، جز گروهی از افراد هستند که باید کفش مخصوص پیاده روی داشته باشند.
  • سطحی که بر روی آن پیاده روی می کنید: سطح پیاده روی مهم است که چه مکانی است. سطوحی مانند بتن، شن و ماسه ، چمن ، داخل دفتر کار مواردی هستند که در خرید کفش مخصوص پیاده روی باید در نظر گرفته شوند.

دانستن این مسائل قبل از خرید کفش های خیلی راحت بسیار ضروری است. افراد ممکن است از مارک های مختلف کفش راحت با سبک های مختلف مانند کفش های اسپرت ، راحتی و کفش های ورزشی خریداری کنند. عده ای ممکن است طراحی یا ویژگی خاصی مانند کفش اسکچرز گو واک مموری فوم (Skechers Go Walk Memory Foam)، گوگا مکس (Goga Max) یا گوگا پیلار (Goga Pillars) را ترجیح دهند. در نهایت آنها همه آن ها می خواهند بهترین کفش را برای پیاده روی و یا ایستادن در تمام طول روز خریداری کنند.

مواردی که در خرید بهترین کفش پیاده روی باید درنظر داشته باشید

طول یا سایز کفش

اندازه یا سایز کفش پیاده روی باید اندازه کفش معمولی باشد زیرا در کفش های پیاده روی پا نسبت به دویدن حرکت کمتری را تجربه می کند. کفش مخصوص دویدن ممکن است به دلیل فشار و حرکت زیاد به فضاهای اضافی نیاز داشته باشد. همچنین دوام کفش مخصوص دویدن نیز باید بهتر از کفش پیاده روی باشد. هنگامی که برند جدیدی برای کفش خود انتخاب می کنید باید محتاط باشید زیرا برندها ممکن است با یکدیگر اختلاف سایز داشته باشند.

خواندن
خرید کفش مردانه اصل مناسب پیاده روی و ورزش

عرض یا سایز پنجه کفش

عرض کفش مانند طول آن مهم است. افراد کمی ممکن است از آن چشم پوشی کنند ، اما برای تناسب بهتر ، عرض مناسب برای هر کفشی مانند کفش های کتانی راحت مهم است. افراد بزرگتر معمولا پنجه های پهن تری دارند و زمانی که راه می روند پنجه های آن ها باز تر هم می شود. اندازه پنجه یا عرض کفش مساله ای است که باید هنگام خرید کفش پیاده روی آن را در نظر بگیرید. قبل از تصمیم گیری برای خرید یک مارک خاص از کفش باید اندازه های آن ها را به دقت بررسی کنید.

وزن کفش کتانی

کفش های سبک تر کفش های پیاده روی بهتری هستند. اکثر تولیدکنندگان این موضوع را می دانند و زمانی که مسئله دوام کفش مطرح می شود به آن اهمیت می دهند. هیچ کس کفش های سنگین را برای پیاده روی ترجیح نمی دهد ، پیاده روی، تپه نوردی یا صخره نوردی نیست. بیشتر کفش های راحت به طور پیش فرض سبک یا کاملاً سبک هستند.

وزن خود شما

فقط در صورتی که اضافه وزن دارید، کفش های شما به پشتیبانی بیشتری نیاز دارند. به طور معمول کف کفش، پد پا و پاشنه پا در کفش ها مواردی هستند که در ساخت برندهای معروف به آن ها توجه شده است.

مزایای خرید کتانی اسکچرز

کتانی اسکچرز دارای استایل شیک و کارکرد بهینه است

کتانی اسکچرز ساده است اما سبک و استایل آن طوری است که می توان آن ها را در مکان های مختلف استفاده کرد. این کفش ها مخصوص کوهنوردی یا بهترین کفش های دویدن نیستند بلکه کفش های مخصوص راه رفتن هستند. می توانید اینها را بپوشید و به راحتی حرکت کنید. تمام روز بایستید و کار کنید ، در بیمارستان ها ، رستوران ها بصورت ایستاده کار کنید ، در پارک ها قدم بزنید و پیاده روی های طولانی داشته باشید. کفش های اسکچرز گو واک 4 (Go walk 4) ظاهری باریک تر از Skechers walk 3 مردانه یا زنانه دارند. با شلوار یا  دامن به راحتی ست می شوند و مطمئنا یک کفش مناسب برای مسافرت هستند.

راحتی حمل و نقل کتانی اسکچرز

اکثر کتانی های اسکچرز بسیار سبک وزن هستند بنابراین حمل این کفش ها در حالت پیاده روی و ایستادن در تمام طول روز مشکلی نخواهد داشت. مش فوقانی این کتانی ها نرم است و به راحتی می توانید آن ها را بدون اینکه جای زیادی بگیرید در کیف خود با خود حمل کنید  و در نتیجه فضای زیادی را در کیف خود صرفه جویی کنید.

شستشو و مراقبت از کتانی های اسکچرز

مانند بسیاری دیگر از کفش های شیک پیاده روی اسکچرزهای گو واک (Go Walk) به شستشوی ماشین لباسشویی چندان مکرر احتیاج ندارد. اکثر این اسکچرزها دارای کفی از جنس بامبو هستند که از بوی بد پا جلوگیری می کند. یک پارچه مرطوب و برای تمیز کردن گرد و غبار از مش رویه کفش کافی است.

تکنولوژی های بکار رفته در اسکچرزهای پیاده روی

بسیاری از استفاده کنندگان کفش های اسکچرز آن ها را برای پیاده روی بی نظیر می دانند. برای مثال چندین پرستار می گفتند که از آنها برای 12 ساعت شیفت در بیمارستان استفاده کرده اند و استفاده از آن ها را به سایرین نیز توصیه می کنند. استفاده از اسکچرزهای گو واک به زنان باردار توصیه می شود که می توانند با پوشیدن آن ها پیاده روی راحتی داشته باشند. تمام این راحتی ها ناشی از فناوری های نوآورانه ای است که از آن ها در کفش های اسکچرز استفاده شده است.

خواندن
اسکیچرز یا اسکچرز مساله این است

گوگا پیلار (Goga Pillar)

Skechers دارای تکنولوژی Goga Pillars® است، این تکنولوژی به معنی استفاده از یک تکنولوژی عالی در کف کفش است که مانند بالشتک عمل می کند و باعث می شود راه رفتن بر روی سطوح آسان تر شود. گاهی اوقات سنگ ریزه ممکن است در کف کتانی اسکچرز گیر کند که به راحتی قابل در آوردن است.

کتانی اسکچرز

بالشتک میانی زیره 5GEN

زیره های اسکچرز از بالشتک زیره 5GEN ریسپانسیو ساخته شده اند، این زیره ها باعث می شود که در هنگام پیاده روی بازگشت پا به سمت بالا با انرژی بیشتری فراهم شود.

کتانی اسکچرز

کفی گوکا مکس Goga Max

با داشتن کفی Goga Max ، همراه با زیره های فوق العاده و کفی مموری فوم، اسکچرزها کفش های مناسبی برای پیاده روی می شوند. وجود کفی مموری فوم در اسکچرزهای پیاده روی باعث خرید مجدد این کفشهای کتانی توسط بسیاری از کاربران شده اند.

تکنولوژی ها و ویژگی های پایه ای در کفش های اسکچرز

رویه مش با قابلیت تنفس

پارچه مشبک 100٪ مش ابریشمی تهویه بهتری در این کفش راحت برای کار ایجاد می کند و باعث می شود کفش سبک تر از بسیاری کفش های مشابه شود. همچنین رویه کتانی های اسکچرز بصورتی است که هنگام پیاده روی در صورت لزوم به طور خودکار منبسط می شود ، که بسیار آرامش بخش است.

متناسب با شکل و اندازه پا

این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا در صورت پوشیدن آن، کفش سریع قالب پای کاربر را بگیرد و باعث احساس آرامش فرد شود.

فضای لازم برای انگشتان پا

فضای جلوی کفش (Toe Box) به راحتی انگشتان پا را در خود نگه می دارد و از هرگونه ضربه و فشار حفظ می کند.

زیره لاستیکی

هنگامی که پای شما با زمین تماس پیدا می کند بالشتک های زیر کفش باعث کاهش ضربه به پای شما می شوند. شیارها و آج های کف کفش تعادل شما را هنگام پیاده روی حفظ می کنند .

کفی بامبو

Skechers با کفی از جنس بامبو ، طراوت پا را در تمام طول روز حفظ می کند که به طور طبیعی خاصیت ضد باکتری دارد و نمی گذارد پا بوی بد بگیرد. کتانی اسکچرز به دلیل الیاف بامبو بکار رفته در داخل کفش خاصیت ضد باکتری طبیعی دارد که باعث می شود این کفش به یک گزینه عالی در میان کفش های مسافرتی تبدیل شود.

سخن آخر

در کنار مزایای گوناگون کتانی اسکچرز برای پا و سلامتی افراد، کفش های skechers گزینه های درجه یک برای کاربردهایی همچون پیاده روی و ایستادن های طولانی هستند. آن ها بسیار راحت و بادوام هستند، همچنین ظاهر ساده و شیک آن ها، اسکچرزها را گزینه عالی برای هر نوع ست لباسی اسپورت می کند. کتانی های اسکچرز برای افرادی که در طول روز باید طولانی مدت بایستند و یا مسافت زیادی را پیاده روی کنند مناسب است.

برای دیدن کفش های اسکچرز اورجینال شهر کفش بر روی لینک زیر کلیک کنید:

کتانی های زنانه، مردانه و بچگانه اسکچرز

منابع : anacondaleg

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.