کفش, مقالات

نکات خرید صندل‌ زنانه

شهر کفش - صندل زنانه

صندل‌ زنانه

همه بانوان باید حداقل یک جفت صندل زنانه داشته باشند. اما وقتی نوبت به خرید آنها می‌رسد، می‌توانیم کاملاً درک کنیم که انتخاب درست آن‌ها چقدر دشوار است. پوشیدن صندل‌های شیک یا دمپایی نرم در تابستان بسیار خوب و جذاب است. اما پوشیدن صندل نکاتی دارد که باید هنگام خرید صندل به آن توجه کنید. خرید صندل فقط به این دلیل که ظاهر آنها را دوست دارید می‌تواند دلیل خوبی باشد، اما اگر هرگز آنها را به دلیل صدمه زدن به پاهایتان یا بلند بودن پاشنه آنها نپوشید، فقط باعث هدر دادن پول شما می‌شود زیرا قیمت صندل زنانه نیز فاکتور مهمی در خرید آن‌ها می‌باشد و همچنین خرید صندل‌هایی که هیچ استفاده ای از آن‌ها نمی کنید فضای کمد شما را اشغال می‌کند. مانند هر کفش زنانه دیگری، هنگام خرید صندل باید به چند نکته مانند تناسب، کاربردی و سبک آن‌ها توجه کنید. در نهایت، باید به این موضوع دقت کنید که شما حداکثر سطح راحتی را باید به دست آورید و پوشیدن صندل نباید آن را به خطر بیندازد.

صندل زنانه

هنگام خرید صندل زنانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

یکی از بهترین چیزها در مورد گرم شدن هوا این است که می‌توانید چکمه‌ها و کفش‌های پنجه بسته را کنار بگذارید و یک جفت صندل تابستانی زیبا جایگزین آنها کنید. اجازه دادن به پاهایتان برای نفس کشیدن، وقتی هوا در بیرون گرم است یکی از مهربان‌ترین کارهایی است که می‌توانید برای آن‌ها انجام دهید. بنابراین واقعاً، خرید صندل،‌ برای سلامتی پاهای شما نیز فایده دارد.

14 4

 • اولین مورد در خرید صندل‌های دخترانه و زنانه، بررسی پایه یا زیره صندل است. زیره صندل باید با فرم پای شما مطابقت داشته باشد. پهنای آن باید به اندازه پای شما باشد تا حمایت مناسبی داشته باشد. همچنین باید کفی ضخیم تر با یک مقدار پاشنه داشته باشد تا بتواند ضربات وارده بر پا را جذب کند و از پای شما هنگام راه رفتن محافظت کند.
 • دوم نکته این است که مطمئن شوید طول کفش برای پای شما مناسب است. خیلی وقت‌ها می‌بینم که مردم، به خصوص خانم‌ها، صندل را طوری می‌پوشند، که انگشتان پا یا پاشنه آن‌ها از لبه صندل آویزان است. این مدل پوشیدن صندل، خیلی جذاب به نظر نمی رسد، اما بدتر از آن می‌تواند نقطه اصطکاک باشد و منجر به ایجاد پینه یا تاول در پا شود. در حالت ایده‌آل، باید به دنبال صندل‌هایی باشید که طول آن با طول پای شما برابر باشد و پنجه‌ها روی زیره کفش محکم بمانند.
 • سومین موردی که باید به آن توجه کنید این است که مطمئن شوید که صندل‌ها دارای کانتور قوسی هستند تا از قوس‌های طولی و متاتارسال شما پشتیبانی می‌کنند. اگر قوس‌های پای شما حمایت نشوند، ممکن است دچار کشیدگی شوند و منجر به طیف وسیعی از بیماری‌های پا از جمله فاسیای کف پا شوند. اگر از ارتز استفاده می‌کنید، ایده‌آل این است که صندل دارای یک پایه قابل جابجایی باشد و فضایی را برای پوشیدن ساپورت قوس سفارشی، در اختیار شما بگذارند.
 • چهارمین نکته ای که توصیه می‌کنیم این است که به دنبال صندل‌های باشید، که تسمه‌های قابل تنظیم مانند سگک یا بند چسبی هستند. این موارد تضمین می‌کند که پا در نقطه مناسبی در کفش گیر می‌کند تا ثبات و پشتیبانی بهینه داشته باشد.

هنگام خرید صندل‌های جدید، صرف نظر از مدل صندل توصیه می‌کنیم همیشه سوالات زیر را از خود بپرسید:

 

-به چه منظور می‌خواهید صندل زنانه بپوشید؟

صندل زنانه

آیا قصد دارید آنها را فقط در ساحل بپوشید؟ آیا آنها را به عنوان جایگزینی برای کفش‌های معمولی در اطراف دفتر یا در محیط کار خود می‌پوشید؟ همیشه مهم است که مطمئن شوید صندل‌های شما برای استفاده مورد نظرشان کاربردی هستند، زیرا آنچه برای یک محیط مناسب است ممکن است برای استفاده در محیط دیگر کارایی نداشته باشد. به عنوان مثال، صندل‌های پاشنه بلند اگر قصد دارید تمام روز روی پاهای خود بایستید، انتخاب خوبی نیستند.

صندل زنانه

با تعیین هدف خرید صندل‌های زنانه، انتخاب‌های خود را محدود کنید. آیا به عنوان یک صندل زنانه روفرشی به آن نیاز دارید یا می‌خواهید بک جفت صندل مجلسی زنانه بخرید؟ آیا می‌خواهید آن را در محل کار خود بپوشید، یا شاید برای برخی از گردش‌ها و پیاده روی‌های خود می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید؟ آن را با چه لباسی ست می‌کنید؟ هر یک از این اهداف بسته به تناسب لباس، به سبک متفاوتی از صندل نیاز دارد. می‌توانید صندل‌های پاشنه‌دار رو باز را به عنوان صندل مجلسی زنانه انتخاب کنید یا صندل زنانه طبی بخرید و در پیاده روی‌ها آن‌ها را بپوشید. همه چیز به سلیقه شما و لباسی که می‌پوشید بستگی دارد.

خواندن
خرید کفش اسپرت

-بهترین قد پاشنه برای صندل زنانه چند سانت است؟

صندل زنانه

 در مورد انتخاب ارتفاع پاشنه صندل‌ها باید گفت که همه افراد یکسان نیستند، برخی افراد می‌توانند کفش‌های پاشنه بلندتر را نسبت به دیگران تحمل کنند! هدف این است که حد خود را بدانید. اگر متوجه شدید که در هنگام پوشیدن صندل‌های پاشنه دار برای راه رفتن با هر ظاهری مشکل دارید، به احتمال زیاد آنها برای شما انتخاب اشتباهی هستند.

آیا صندل‌های زنانه از پاهای شما مراقبت می‌کنند؟ | صندل زنانه طبی

صندل زنانه

 عوامل زیادی می‌توانند در میزان حمایت مورد نیاز در مورد صندل از پا نقش داشته باشد. صندل‌هایی که برای استراحت در اطراف استخر خریداری می‌شوند، واقعاً نیازی به حمایتی برابر با یک جفت صندل برای قدم زدن در مغازه‌ها ندارند. یکی از بزرگ‌ترین چیزهایی که باید در نظر گرفت این است که یک صندل خوب به جلوگیری از افتادن قوس پا کمک می‌کند. می‌دانید که صافی کف پا می‌تواند بسیار دردناک باشد. علاوه بر این، صندل‌هایی که با بند روی پا بسته می‌شوند، پشتیبانی بیشتری از پا را ارائه می‌دهند و به جلوگیری از تحرک بیش از حد پا در کفش کمک می‌کنند.

 

صندل زنانه ای که به پا دارید چقدر راحت است؟

این سوال احتمالاً یک سؤال مبهم به نظر می‌رسد، اما در نهایت، یکی از مهم ترین سوالاتی است که باید از خود بپرسید و اغلب سؤالی است که نادیده گرفته می‌شود. خرید یک جفت صندل به قصد تنها زیبایی می‌تواند عواقب جدی برای پاهای شما داشته باشد. خرید هر گونه کفشی که به درستی مناسب اندازه و شکل پای شما نیست، نه تنها سلامت پاهای شما را به خطر می‌اندازد، بلکه به احتمال زیاد باعث هدر دادن پول شما نیز می‌شود، زیرا احتمال پوشیدن آن‌ها کمتر است.

صندل زنانه

 

 

در کنار هدفی که از خرید صندل‌ها دارید، مدت زمانی که صندل‌ها را می‌پوشید و اینکه بیشتر اوقات نشسته هستید یا ایستاده خواهید بود باید به این نکته دقت کنید که صندل راحت انتخاب کنید. اگر قصد دارید آن را برای مدت طولانی بپوشید. هنگام خرید همیشه به پهنای پنجه صندل دقت کنید. صندل نامناسب فایده ای ندارد. اگر برای عرض پاهای شما خیلی پهن است یا برعکس، گزینه بعدی را بررسی کنید.

 

صندل زنانه ای که انتخاب کرده اید را چقدر دوست دارید؟

آیا شما صندل‌های جدید خود را دوست دارید؟ هر کس سبک خاص خود را در خرید پوشاک دارد و این قانون در انتخاب صندل نیز وجود دارد. مدل‌های مختلفی از صندل‌ها وجود دارند. آیا به سراغ صندل‌های لژ دار که با بند دور مچ پا بسته می‌شود می‌روید؟ یا اینکه به دنبال صندل‌های تخت و چسبی و پنجه دار هستید؟ هر آنچه را که انتخاب می‌کنید، همیشه مطمئن شوید که بهترین نتیجه را از آن‌ها به دست می‌آورید، باید به میزان هزینه ای که برای خرید صندل می‌پردازید هم توجه کنید.

 

صندل زنانه

هنگام خرید آنلاین صندل زنانه به چه نکاتی دقت کنیم؟

آیا اندازه پای‌های متفاوتی دارید؟ آیا هنگام خرید اینترنتی صندل مشکل دارید؟ آیا همیشه وقتی صندل‌ها به دست شما می‌رسند، مناسب نیستند؟ آیا هنگام خرید آنلاین صندل خود فقط بر روی سایز آن‌ها تمرکز می‌کنید؟ علاوه بر اندازه، موارد دیگری نیز به توجه شما نیاز دارند. در نظر گرفتن همه این عوامل به شما در خرید اینترنتی یک جفت صندل عالی کمک می‌کند. در این بخش به بررسی نکات مهم در مورد خرید آنلاین صندل زنانه می‌پردازیم.

 

صندل زنانه

 

-یک فروشگاه اینترنتی خوب برای خرید صندل زنانه انتخاب کنید

وقتی صحبت از خرید اینترنتی صندل می‌شود، اولین نکته این است که به دنبال یک فروشگاه اینترنتی خوب بگردید. صرف نظر از کشوری که در آن ساکن هستید، هیچ کمبودی در فروشگاه‌های تجارت الکترونیک کفش وجود ندارد. با وجود بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین، شناخت بهترین‌ها دشوار است. با این حال، سعی کنید از محصولات معتبری که صرفاً با کفش سروکار دارند، خرید کنید. همچنین یکی دیگر از فایده‌های خرید آنلاین، آشنایی با انواع صندل زنانه جدید است که می‌توانید آن‌ها را در ویترین این فروشگاه‌ها ببینید.

 

-قیمت صندل زنانه در فروشگاه‌های آنلاین

 

خواندن
آموزش پولیش زدن کفش

به قیمت صندل‌های زنانه نیز دقت کنید. سعی کنید چندین فروشگاه را برای خرید جستجو کنید تا بتوانید از قیمت صندل زنانه آگاه شوید و بی دلیل زیاد هزینه نکنید. اکثر فروشگاه‌های آنلاین کوپن تخفیف ارائه می‌کنند یا در فصل‌های متفاوتی فروش ویژه می‌گذارند با پیدا کردن چنین فروشگاه‌هایی می‌توانید یک جفت صندل زنانه ارزان تهیه کنید.

صندل زنانه

 

-خدمات بازگشت کالا در خرید آنلاین صندل زنانه

 

خدمات بازگشت کالا، فاکتور مهمی است که هنگام خرید آنلاین صندل‌های دخترانه و زنانه باید در نظر بگیرید. شانس خرید یک صندل با تناسب کامل در اولین تلاش هنگام خرید آنلاین بسیار کم است. در چنین شرایطی، مهم است که قبل از خرید، ابتدا سیاست تعویض و مرجوعی فروشگاه اینترنتی را بررسی کنید. به نکات زیر دقت کنید:

 

 • مدت زمانی که فروشگاه برای تعویض و بازگشت پس از خرید درنظر گرفته است.
 • آیا خدمات تحویل درب منزل هم در فروشگاه وجود دارد؟ زیرا برخی از فروشگاه‌ها از شما می‌خواهند که آنها را از طریق پست برگردانید؟
 • چند روز پس از بازگرداندن صندل‌ها پول به حساب شما مرجوع می‌شود؟
 • پس از رضایت از سیاست مرجوعی و مبادله فروشگاه تجارت الکترونیک انتخابی، می‌توانید خرید خود را ادامه دهید.

 

-به اندازه صندل‌هایی که سفارش می‌دهید دقت کنید

 

مهم است که اندازه صندل خود را با توجه به سیستم سایز  آن بدانید. هر برندی روش مخصوص به خود را برای اندازه گیری دارد که می‌تواند با روشی که شما می‌دانید متمایز باشد. برای این منظور اندازه پای خود را به سانتی متر و اینچ به خوبی بدانید. برای اندازه گیری سایز پای خود دستورالعمل‌های جدول اندازه را دنبال کنید. اگر نمی توانید مطابقت دقیق را پیدا کنید، همیشه اندازه بزرگتر را انتخاب کنید.

این نکات مواردی بود که باید قبل از سفارش آنلاین صندل مورد علاقه خود در نظر داشته باشید. .

 

 نکاتی برای پیدا کردن یک جفت صندل زنانه راحت

 • کفش را در نواحی پاشنه و پنجه فشار دهید. کفی باید انعطاف پذیر باشد و صندل را بتوان از وسط آن خم کرد.
 • پاشنه صندل مجلسی زنانه باید مستقیماً زیر مرکز پاشنه شما قرار بگیرد. اگر خیلی با جلو یا پشت کفش فاصله داشته باشد، با مشکل تعادل مواجه خواهید شد.

 

صندل زنانه

 

 

 • اطمینان حاصل کنید که ناحیه انگشتان پا به اندازه کافی از قسمت پنجه پای شما باز است.
 • توجه داشته باشید که یک صندل لژ دار وزن شما را به طور یکنواخت تقسیم می‌کند و در تمام طول پا حمایت می‌کند. با این حال، توجه داشته باشید که انعطاف پذیری محدود لژ صندل، خطر چرخش مچ پا را روی پهلو پا افزایش می‌دهد و باعث آسیب رسیدن به مچ پا می‌شود.
 • با فشار دادن انگشتان پا در قسمت نو صندل راحتی آن را تست کنید. صندل راحت باید کمی انعطا پذیر باشد و به داخل فشرده شود.
 • از خرید صندل‌های زنانه ساخته شده از مواد مصنوعی اجتناب کنید. صندل‌هایی با رویه چرم، جیر یا پارچه بپوشید. این مواد تنفس می‌کنند که احتمال تاول زدن پا را کاهش می‌دهند.
 • اگر قوس پای بلندی دارید به دنبال کفش‌های تخت با کمی پاشنه باشید. پاشنه پا باعث تسکین درد پا می‌شود.
 • صندل‌هایی با زیره چرم یا لاستیکی برای جذب ضربه‌های وارد شده به کف پا گزینه‌های خوبی هستند.

 

صندل طبی زنانه چه ویژگی‌های دارد؟

 • به دنبال صندل‌هایی با پاشنه پهن باشید که امکان جذب ضربه بهتر را فراهم می‌کند. شما همچنین روی پاهای خود استوارتر خواهید بود.
 • از خرید صندل‌های بی‌پشت برای پیاده روی دوری کنید، زیرا این صندل‌ها باعث درد در پا می‌شوند. در عوض، به دنبال صندل با بندهایی باشید که دقیقاً زیر مچ پا قرار می‌گیرد (نه دور آن). اینها به تثبیت پا و محکم نگه داشتن آن کمک می‌کند.
 • فقط صندل‌هایی بپوشید که دارای بند‌های چرمی یا جیر هستند.
 • اطمینان حاصل کنید که ناحیه پنجه به اندازه کافی برای پهن ترین قسمت پای شما پهن باشد.
 • به دنبال کفش‌های پلت فرمی باشید که توهم پاشنه بلندتر را بدون احساس آن ایجاد کنند.

صندل زنانه

سخن آخر

 

در نهایت، باید صندل‌ها را بر اساس فعالیت‌هایی که می‌خواهید انجام دهید انتخاب کنید. اگر به استخر می‌روید، صندل‌های معمولی ممکن است مشکلی نداشته باشند، اما اگر زیاد پیاده روی می‌کنید، این نکات به شما کمک می‌کند صندل‌هایی را انتخاب کنید تا به بهترین شکل ممکن از پاهایتان حمایت کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.