مقالات

مروری بر بهترین کفش های اسکچرز گو واک 4

مروری بر بهترین کفش های اسکچرز گو واک 4

Skechers Go Walk 4

آیا به دنبال بهترین کفش های پیاده روی مانند Skechers هستید؟ یا می خواهید با بهترین کفش های Skechers برای پیاده روی را بررسی کنید؟ در این مقاله به بررسی بهترین کفش های Skechers Go Walk 4 که جز راحت ترین کفش های پیاده روی هستند، می پردازید. بهترین Skechers برای پیاده روی علی رغم مقرون به صرفه بودن دارای کفی مموری است. در میان کفش های اسکچرز کفش های پیاده روی Skechers Go Walk 4 به چند دلیل توصیه می شوند. مشکلات مختلف پا مانند ورم کف پا و آرتروز مواردی هستند که پوشیدن این سری از اسکچرزها برای آن مناسب است همچنین اسکچرز گو واک 4 برای مسافرت، رفتن به باشگاه، پیاده روی و … مناسب است.

   بیشتر بخوانید: 

آشنایی با انواع کفش و راهنمای خرید کفش مناسب

بهترین کفش های اسکچرز گو واک 4

برای نگارش این مقاله سایت هایی مانند سایت skechers.com و بسیاری از سایت های مشابه بررسی شدند و نظرات مردم خوانده شده است. در همه این موارد محبویت اسکچرز گو واک 4 مردانه و اسکچرز گو واک 4 زنانه به یک اندازه بوده است بنابراین در این مقاله هر دو سری اسکچرز ذکر شده بررسی شدند. دقت کنید که در این مقاله بر روی اسکچرزهای گو واک 3 و 5 مطالعه ای صورت نگرفته و این بدان معنا نیست که ما آن ها را رد می کنیم.

اسکچرز از سری برندهای نایک یا آدیداس نیست، اما مردم همیشه در جستجوهای خود به دنبال بهترین اسکچرز برای پیاده روی هستند و آن را بصورت آنلاین زیاد جستجو می کنند. محققان ما هر ماه فروش محصولات مختلفی را بررسی کرده اند و متوجه شده اند که مردم از زمان ورود این نسخه جدید از کفش اسکیچرز به بازار تقاضای زیادی برای آن دارند. تقاضای اسکچرز گو واک 4 یا Skechers Go Walk 4 به عنوان یک کفش مناسب برای مسافرت و پیاده روی های طولانی مورد توجه عموم قرار گرفته است.

آیا اسکچرز فقط برای افراد مسن مناسب است؟ پس از تجزیه و تحلیل الگوی خرید Skechers و بررسی مصرف کننده های آن در آمازون ، به طور خلاصه نتیجه گرفتیم که این برند توسط بسیاری از افراد جوان نیز خریداری می شود. ورژن های مختلفی از اسکچرز مانند اسکچرز گو واک جوی (Skechers Go Walk Joy) ، اسکچرز گو واک صندل (Skechers Go Walk Sandals) ، اسکچرز گوگا مکس اسلیپر ( Skechers Goga Max Slippers) در و جستجو می شود اما سرانجام چیزی که ذهن مشتری را به خود جلب می کند اسکچرز گو واک 4 مردانه یا زنانه است.

در نتیجه با بررسی همه موارد گفته شده لیست زیر به مشتریان پیشنهاد می شود. امیدواریم با بررسی توضیحات مربوط به هریک از این اسکچرزهای گو واک 4 بتوانیم به پرسش هایی که در ذهن دارید پاسخ بگوییم.

اسکچرز 54152

اسکچرز گو واک 4

از سری اسکچرزهای گو واک 4 (skechers Go Walk 4) است. دارای رتبه 9.5 از 10 است. دلایلی که مردم به خرید آن رغبت پیدا کرده اند: قابلیت تنفس، وزن سبک، طراحی و ظاهر ساده و شیک کفش است.

این کفش در فروشگاه شهر کفش نیز قابل ارائه به مشتریان عزیز است. با کلیک بر روی هریک از موارد لیست زیر می توانید در چندین گام ساده اقدام به خرید آن کنید.

اسکچرز 54155

اسکچرز گو واک 4

از سری اسکچرزهای گو واک 4 (skechers Go Walk 4) است. دارای رتبه 8.5 از 10 است. دلایلی که مردم به خرید آن رغبت پیدا کرده اند: وزن سبک، طراحی و ظاهر ساده و شیک کفش، راحتی پا در کفش و تناسب کفش با مدل پا است.

خواندن
چکمه شکار و مواد مختلف بکار رفته در ساخت آن

این کفش در فروشگاه شهر کفش نیز قابل ارائه به مشتریان عزیز است. با کلیک بر روی هریک از موارد لیست زیر می توانید در چندین گام ساده اقدام به خرید آن کنید.

اسکچرز 54600

اسکچرز گو واک 4

از سری اسکچرزهای گو واک 4 (skechers Go Walk 4) است. دارای رتبه 10 از 10 است. دلایلی که مردم به خرید آن رغبت پیدا کرده اند: ظاهر اسپرت، دوام بالا و راحتی پا در کفش است.

اسکچرز 14913

اسکچرز گو واک 4

از سری اسکچرزهای گو واک 4 (skechers Go Walk 4) است. دارای رتبه 8.5 از 10 است. دلایلی که مردم به خرید آن رغبت پیدا کرده اند: ظاهر زیبای کفش، دوام بالا و راحتی پا در کفش است.

اسکچرز 14170

اسکچرز گو واک 4

از سری اسکچرزهای گو واک 4 (skechers Go Walk 4) است. دارای رتبه 9.5 از 10 است. دلایلی که مردم به خرید آن رغبت پیدا کرده اند: دوام بالا، قابلیت تنفس،ظاهر شیک و فشن و راحتی پا در کفش است.

این کفش در فروشگاه شهر کفش نیز قابل ارائه به مشتریان عزیز است. با کلیک بر روی هریک از موارد لیست زیر می توانید در چندین گام ساده اقدام به خرید آن کنید.

 

توضیحات اجمالی راجع به اسکچرزهای گو واک 4

کفش اسکچرز مردانه کد SKECHERS 54152

این کفش پیاده روی باور نکردنی دارای رویه پارچه مشبک با قابلیت تنفش و گردش هوا است. این جنس در کفش باعث می شود که این کفش های دارای کفی مموری فوم گو واک 4 وزنی سبک داشته باشند، حمل و پوشیدن آن ها ساده باشد و پا درون آن ها عرق نکند. کفی بامبو این اسکچرز برای کاهش و کنترل بو پا طراحی شده است و دارای خاصیت ضد باکتری است. برای راحتی بیشتر، بالشتک با تکنولوژی 5GEN در آن ها بکار رفته است دارای زیره ریسپانسیو است و خاصیت جذب شوک دارد. زیره لاستیکی با طرح میانی پا برای پشتیبانی بهتر از قوس پا طراحی  شده است. این کفش دارای آستر پارچه ای با وزن سبک است. این کفش به عنوان یکی از بهترین کفش های اسکچرز شناخته شده است.

برای ماندگاری طولانی این اسکچرز بهتر است از شستشوی ماشینی آن جلوگیری کنید تا کیفیت مش رویه آن را در حد بالایی نگه دارد. خریداران به طور کلی از دوام کفش اسکچرز مردانه کد SKECHERS 54152 ، همراه با ظاهر زیبایی آن تعریف می کنند. دوام و زیبایی این اسکچرز ستودنی است. این کفش پشتیبانی کافی از قوس را ارائه می دهد.

   بیشتر بخوانید:

مراقبت از کفش اسکچرز | راهنمای نگهداری از کفش اسکچرز

کفش اسکچرز مردانه کد SKECHERS BBK 54155

اگر عاشق پیاده روی منظم هستید ، این نسخه کفش مخصوص پیاده روی اسکچرز را که به نام اسکچرز گو واک 4 اکسپرت (Skechers Go Walk 4 Expert Walking Shoe) معروف است ، دوست خواهید داشت. این کفش دارای بالشتک زیره با تکنولوژی 5GEN است که حالت ریسپانسیو دارد. دوام و سبک وزن آن استفاده از کفش را لذت بخش می کند. ویژگی و تکنولوژی Goga Pillars® & Goga Max بهترین راحتی را به شما می دهد. به دلیل پشتیبانی خاص از قوس پا و جذب شوک این مدل بسیار محبوب است.

کفش اسکچرز زنانه کد SKECHERS NVW 14170

اکثر کفش های اسکچرز تقریباً از نظر طراحی با تفاوتهای جزئی از نظر حس زیبایی شبیه به هم هستند. بنابراین این کفش مخصوص پیاده روی اسکچرز زنانه گو واک 4 پراپل (Skechers Performance Women’s Go Walk 4 Propel) دارای مزایای مشابه سایر کفش های مخصوص پیاده روی اسکچرز است.

شما می توانید Skechers Go Walk 4 Propel را با لباس هایی مانند شلوار ، لباس یا دامن بپوشید زیرا این روزها بیشتر اسکچرزها دارای رنگ های متنوعی هستند. این کفش اسکچرز سبک دارای تنوع رنگ بالایی است و از جمله کفش های سبک و بادوام در میان کفشهای پیاده روی اسکچرز است. این کفش ها دارای زیره مصنوعی و ریسپانسیو 5GEN است. کفی گوگا مکس اسکچرز زنانه با کد SKECHERS NVW 14170 در پیاده روی های طولانی باعث می شود انرژی داشته باشید و از پیاده روی خسته نشوید. رویه مش تهویه مناسب را برای استفاده کنندگان کفش تضمین می کند. آستر پارچه ای نرم، در مقایسه با بسیاری دیگر از مدل های اسکچرز، آن را به یک کفش مناسب برای راه رفتن تبدیل می کند. دهانه Quick fit کفش و انعطاف پذیری این اسکچرز گو واک 4 باعث تسکین درد پا در استفادکنندگان کفش می شود.

خواندن
کفش برای واریس را چگونه انتخاب کنیم

کفش مخصوص پیاده روی برای چه کسانی توصیه می شود

دانستن نام راحت ترین کفش های پیاده روی زنانه یا مردانه همیشه کافی نیست. ما باید درک عمیقی از مواردی که هنگام خرید کفش پیاده روی باید بدانیم داشته باشیم؟ این بخش از مقاله را به بررسی همین مفاهیم اختصاص می دهیم. قبل از تصمیم گیری برای خرید اسکچرهای زنانه یا مردانه ، بیایید چند معیار مهم را بررسی کنیم.

خرید کفش مناسب پیاده روی سرمایه ای برای سلامتی است. اما چگونه باید کفشی را پیدا کنیم که متناسب پای ما باشد و از کف پا پشتیبانی کافی داشته باشد؟ معیارهای خرید چه چیزهایی باید باشد؟ از آنجا که پیاده روی توسط هر متخصص پا برای سلامتی بهتر آن توصیه می شود و انواع مختلفی از کفش هایی که ادعا می کنند برای پیاده روی مناسب است وجود دارد ، یافتن بهترین کفش پیاده روی بسیار دشوار است اما غیرممکن نیست.

   بیشتر بخوانید: 

چگونه سایز پای خود را پیدا کنیم؟ سایز پای من چند است؟

بسیار مهم است که به درستی سراغ کفش های مناسب پیاده روی بروید. بر اساس انواع خاصی از الگوهای پیاده روی ، مردم در واقع صندل یا کفش راحت برای پیاده روی می خرند. کفش های راحت در چند زمینه مورد استفاده قرار می گیرند:

  • پیاده روی قدرتی: پیاده روی برای کاهش وزن یا تناسب اندام بهتر.
  • مدت زمان پیاده روی: پیاده روی یا ایستادن در طول روز ، عمدتا برای پرستاران ، پرسنل رستوران و فروشگاه ها ، جمع کنندگان انبار .
  • لذت بردن از پیاده روی: افرادی که به پیاده روی در شب یا عصرگاه علاقه دارند ، فروشندگانی که مدام سرپا هستند و باید حرکت کنند، طبیعت گردان و مأموران حمل و نقل شهری از این دسته هستند.
  • سطحی که بر روی آن پیاده روی می کنید: سطحی که بر روی آن پیاده روی می کنید در هنگام خرید کفش اهمیت دارد. پیاده روی روی بتن، شن و ماسه، چمن و داخل دفتر کار با یکدیگر متفاوت هستند.

اهمیت به این مسائل قبل از خرید کفش های خیلی راحت بسیار ضروری است. افراد ممکن است از مارک های مختلف کفش راحت با سبک های مختلف کفش مانند کفش های اسپرت ، راحتی و کفش های ورزشی خریداری کنند. عده ای ممکن است طراحی یا ویژگی خاصی مانند کفش Skechers Go Walk Memory Foam ، Goga Max یا Goga Pillars را ترجیح دهند. در نهایت با اهمیت به این موارد باید بتوان بهترین کفش را برای پیاده روی و ایستادن های طولانی انتخاب کرد.

برای مشاهده کفش های اسکچرز فروشگاه آنلاین شهر کفش می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

منابع : anacondaleg

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.