کفش, مقالات

محبوب‌ترین کفش های پاشنه بلند زنانه و دخترانه

شهر کفش - کفش پاشنه بلند زنانه و دخترانه

کفش های پاشنه بلند زنانه و دخترانه

وقتی صحبت از کفش پاشنه بلند می‌شود، مطمئناً نظرات متفاوتی را می‌شنوید. برخی با پوشیدن کفش پاشنه بلند احساس زیبایی و قدرت می‌کنند، در حالی که برای برخی دیگر آنها یادآور درد و ناراحتی هستند. اگر جزء گروه دوم هستید ممکن است هنوز بهترین قد پاشنه را برای خود و پاهایتان پیدا نکرده باشید. پاهای هر فردی متفاوت است بنابراین هیچ رویکردی برای انتخاب یک جفت پاشنه عالی وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد راحت‌ترین قد پاشنه، نحوه اندازه‌گیری ارتفاع پاشنه کفش‌های موجود و اطلاعات بیشتر درباره مجموعه کفش‌های پاشنه راحت با ما همراه باشید. در این مقاله عکس انواع کفش پاشنه بلند را با هم مرور می‌کنیم و محبوب ترین مدل‌های کفش پاشنه بلند را مشخص می‌کنیم.

شهر کفش - خرید کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند به انگلیسی

بسیاری از خانم ها و به خصوص دختران علاقمند به دیدن عکس های مختلف کفش های با پاشنه بلند هستند و به همین دلیل دوست دارند علاوه بر سایت های فارسی زبان سایت های انگلیسی را نیز برای دیدن عکس آن ها زیر و رو کنند. اگر به دنبال جستجوی عبارت کفش پاشنه بلند به انگلیسی هستید می توانید از عبارت high heel shoes استفاده کنید و تصاویر متفاوتی از عکس های کفش پاشنه بلند بچگانه تا کفش پاشنه بلند مشکی دخترانه و سایر رنگ ها و مدل ها را در آن ها پیدا کنید.

در کفش‌های پاشنه بلند، ارتفاع پاشنه راحت چقدر است؟

راحت ترین قد پاشنه از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به شکل پا، نوع کفش و تجربه شما در پوشیدن کفش پاشنه دار بستگی دارد.

 

شهر کفش - کفش پاشنه بلند دخترانه

 

متوسط ​​ارتفاع پاشنه در حدود 3 اینچ یا 7.5 سانتی متر است. این اندازه پاشنه در محدوده ارتفاع متوسط ​​قرار دارد که معمولاً 2-3 اینچ یا 5-7.5 سانتی متر است. این ارتفاع پاشنه، کلاسیک‌ترین قد پاشنه است. دقت کنید کفش‌های پاشنه بلند باید آنقدر راحت باشند که بتوانید در تمام طول روز آن‌ها را بپوشید. با این حال، بهترین قد پاشنه برای شما ممکن است کمتر یا بالاتر از حد متوسط ​​باشد. پاشنه‌های کوتاه معمولاً 1-2 اینچ یا 2.5-5 سانتی متر هستند.

 

شهرکفش- کفش پاشنه بلند مجلسی

 

کفش‌های پاشنه بلند معمولاً 3-4 اینچ یا 7.5-10 سانتی متر هستند. اینها معمولاً برای موقعیت‌های شیک مانند مهمانی‌ها یا شب‌های بیرون در نظر گرفته می‌شوند و اکثر خانم‌ها به آن‌ها کفش پاشنه بلند مجلسی می‌گویند، زیرا راه رفتن در آن‌ها کمی سخت‌تر است. اگر اندازه پاشنه کفش، بالاتر از این باشد، کفش احتمالاً دارای یک لژ در جلو کفش است تا راه رفتن را کمی آسان‌تر کند. اگر به تازگی کفش‌های پاشنه‌دار می‌پوشید، ایده خوبی است که از پاشنه‌های پایین‌تر شروع کنید و پس از تمرین تا پاشنه بلند بالا بروید.

زمانی که چند جفت پاشنه را امتحان کنید و بفهمید که کدامیک راحت‌تر هستند، می‌دانید بهترین قد پاشنه برای شما چه اندازه است. مهم است که از پاهای خود مراقبت کنید، بنابراین سعی کنید با تعویض کفش و پوشیدن کفش صاف یا طبی به آنها استراحت دهید.

 

شهر کفش- کفش پاشنه بلند پارچه ای

ارتفاع کفش پاشنه بلند را چگونه اندازه بگیریم؟

اگر یک جفت کفش پاشنه‌دار دارید که به نظرتان راحت است و می‌خواهید با همان قد پاشنه، کفش جدیدی بخرید، یک سانتی متر نواری یا خط کش تهیه کنید و قد آنها را مشخص کنید.

برای اندازه گیری ارتفاع پاشنه، کفش خود را روی یک سطح صاف قرار دهید. پشت پاشنه را از پایین پاشنه تا نقطه اتصال به کفش اندازه بگیرید. اندازه گیری شما، بر حسب اینچ یا سانتی متر، ارتفاع صحیح آن پاشنه است.

 

کفش پاشنه بلند

نکات خرید کفش مجلسی زنانه

پاهای شما هرگز نباید به خاطر زیبا به نظر رسیدن عذاب بکشند، بنابراین مهم است که کفش‌های پاشنه بلندی را انتخاب کنید که راحت، حمایت کننده و همچنین شیک باشند. فرقی نمی‌کند پاشنه کوتاهی انتخاب کنید یا کفشی با پاشنه کمی بلندتر، بسیاری از کفش‌های پاشنه دار با بالشتک اضافی ساخته شده‌اند تا پای شما را در طول روز و تا شب راحت نگه دارند، سعی کنید در خرید کفش پاشنه بلند جدید حتما بررسی کنید که آن‌ها بالشتک اضافی دارند یا خیر.

خواندن
هفت ماده اولیه در ساخت کفش را بشناسیم

 

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند دخترانه

اگر به دنبال کفش پاشنه بلند دخترانه هستید، بوت‌های پاشنه دار با رویه‌های کلاسیک بسیار شیک و ترند هستند. از طرف دیگر، برای بهار و تابستان نیز قابل استفاده هستند. برخی از افراد به دنبال خرید کفش پاشنه بلند مشکی دخترانه هستند که این افراد می‌توانند از عکس زیر برای خرید کفش پاشنه بلند مشکی ایده بگیرند.

 

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند مجلسی

برای داشتن یک کفش پاشنه بلند مجلسی کلاسیک با راحتی بیشتر، کفش‌های با پاشنه 5.5 سانتی‌متری را انتخاب کنید. البته می‌توانید کفش‌های با پاشنه 6.5 سانتی متری ضخیم را نیز به عنوان کفش پاشنه بلند مجلسی انتخاب نمایید.

عکس کفش پاشنه بلند زنانه

پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند اغلب با ناراحتی همراه است، اما انتخاب کفش‌ پاشنه بلند زنانه راحت با بالشتک اضافی، این دردها را از بین می‌برد. اگر می‌خواهید کفش‌های پاشنه بلند شما قابل پوشیدن باشند، کفش‌های پاشنه بلوکی انتخاب کنید آن‌ها بلند و ضخیم هستند و پای شما را دردناک نمی کنند.

همچنین برخی از کفش‌های پاشنه بلند برای پشتیبانی بیشتر از پا دارای رویه بند خور و زیبا هستند که علاوه بر حمایت بیشتر از پا، جلوه زیبایی نیز  به آن می‌دهند.

 

کفش پاشنه بلند

 

اکنون که می‌دانید چگونه پاشنه‌ها را اندازه بگیرید و چگونه بهترین قد پاشنه را برای خود پیدا کنید، می‌توانید از عکس‌های کفش پاشنه بلندی که تا این قسمت برای شما قرار دادیم ایده بگیرید و کفش دلخواه خود را راحت تر انتخاب کنید.

 

چگونه کفش پاشنه بلند راحت انتخاب کنیم؟

آیا از اینکه پاشنه‌هایتان تاول زده است خسته شده اید؟ اگر ظاهر کفش‌های پاشنه بلند را دوست دارید اما از درد آن متنفرید، می‌توانید در این قسمت یاد بگیرید که کفش‌های پاشنه بلند راحت تری انتخاب کنید. در حالی که یک جفت کفش پاشنه بلند هرگز شبیه یک جفت کفش کتانی نمی شود، اما می‌تواند به اندازه کافی راحت باشد که به طور منظم بتوانید آن را بپوشید.

 

کفش پاشنه بلند راحت برای فضای کاری

برای ثبات بهتر، کفشی با پاشنه‌ی پهن‌تر انتخاب کنید. کفش پاشنه بلند نازک ممکن است همان چیزی باشد که هنگام خرید کفش پاشنه بلند به آن فکر می‌کنید، اما فراموش نکنید که نازک بودن پاشنه می‌تواند باعث ناراحتی شما شود. با پوشیدن کفش‌های با پاشنه نازک و بلند، شما دائماً روی یک نوک تیز تعادل برقرار می‌کنید و می‌تواند باعث درد در مچ پا و زانو شما شود. در عوض، برای ثبات بیشتر، پاشنه‌ای پهن‌تر انتخاب کنید.

کفش پاشنه بلند

 

به عنوان مثال، به دنبال کفش‌های لژ دار بلند، پاشنه‌های قرقره ای، یا پاشنه‌های درشت باشید. پاشنه ای را انتخاب کنید که 3 اینچ (7.6 سانتی متر) یا کمتر باشد.

برای داشتن انگشتان راحت تر، کفشی با پنجه پهن تر یا نوک تیز کم تر انتخاب کنید. در حالی که فکر می‌کنید یک کفش نوک تیز روی کفش‌های پاشنه بلندتان جذاب تر به نظر می‌رسند، باید به این نکته دقت کنید که آن‌ها انگشتان پا را به هم می‌چسبانند و باعث ایجاد درد در پاهای شما می‌شوند. در عوض، به سراغ کفش‌های با نوک بادامی شکل بروید که کمتر نوک تیز است. کفش‌های با پنجه گرد نیز انتخاب خوبی هستند.

کفش پاشنه بلند

پیاده روی با کفش پاشنه دار بلند

اگر شما هم دوست دار کفش با پاشنه‌های بلند هستید، کفش‌هایی را انتخاب کنید که پاشنه آن‌ها در مرکز قرار دارند. در برخی از کفش‌ها، پاشنه‌ها مستقیماً از پشت کفش پایین می‌روند. پاشنه ای که کمی به سمت داخل فرو می‌رود به طوری که در مرکز پاشنه شما قرار می‌گیرد، حمایت بیشتری از پا را ایجاد می‌کند که این امر باعث راحتی بیشتر کفش می‌شود.

خواندن
مزایای کتانی اسکچرز-تکنولوژی‌های کفش‌های اسکچرز

اگر از کفش‌های با پاشنه بلند خود برای پیاده روی‌های کوتاه استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که آن‌ها بند دارند. اگر کفش شما دائماً از روی پای شما لیز می‌خورد، باعث ناراحتی و پیچیدن مچ پای شما خواهد شد. در عوض، مطمئن شوید که کفشی را انتخاب کنید که برای راحتی بهتر روی پاهای شما بند محکمی داشته باشد.

 

کفش پاشنه بلند

 

بندها را زیاد سفت نکنید. بند‌ها باید به اندازه ای سفت باشند که پا در کفش نلغزد، اما نه آنقدر سفت که به پاهای شما آسیب بزند. در صورت امکان کفش‌هایی را انتخاب کنید که در زیر پنجه نیز ارتفاع دارند به آن‌ها کفش‌های دارای پلتفرم می‌گویند. کفش‌های پلت فرم به طور کلی به شما قد بیشتری می‌دهند، اما همچنان می‌توانید در مقایسه با پلت فرم پاشنه کوتاه‌تری انتخاب کنید. به این ترتیب، پای شما خم نمی شود و می‌توانید راحت تر راه بروید. به علاوه، پلتفرم‌ها پشتیبانی بیشتری برای پاهای شما فراهم می‌کنند، زیرا مانع بزرگ‌تری بین پای شما و کف زمین بوجود می‌آورند.

 

چگونه کفش با پاشنه بلند مجلسی خود را نرم و راحت کنیم؟

برای داشتن پاشنه راحت تر، کفش چرمی بخرید. پاشنه کفش هر کفش پاشنه بلندی سفت می‌شود تا شکل خود را حفظ کند. وقتی یک کفش از چرم ساخته می‌شود، در نهایت شکل پای شما را به خود می‌گیرد. مواد دیگر ممکن است خیلی سفت باقی بمانند و در طول زمان باعث ایجاد تاول در پاهای شما بشوند.

 

کفش پاشنه بلند

 

در خرید کفش پاشنه بلند به دنبال کفشی باشید که تمام داخل کفش با آستر پوشانده شده باشد. کفش‌های ارزان‌تر، آستر ممکن است فقط قسمت داخلی زیره را بپوشاند، نه دور لبه‌ها. با این حال، برای یک کفش راحت تر، به آستر داخلی کفش اهمیت دهید. چرم انتخاب خوبی برای آستر کفش است زیرا بهتر از وینیل یا سایر مواد مصنوعی تنفس می‌کند. همچنین با پای شما بهتر حرکت می‌کند. به پشت کفش خود یک لایه بالشتک اضافه کنید. اگر پشت کفش شما از نظر تکیه گاه مناسب نیست، اضافه کردن بالشتک می‌تواند تفاوت محسوسی ایجاد کند.

 

کفش پاشنه بلند

 

به دنبال کفشی باشید که از قوس کف پا پشتیبانی کند، زیرا بسیاری از پاشنه‌ها فاقد این ویژگی هستند. از فروشنده بخواهید پای شما را اندازه بگیرد. اندازه‌گیری پاها می‌تواند به شما بگوید که یک پا کمی بزرگ‌تر است یا به کفشی پهن‌تر یا باریک‌تر نیاز دارید.

در پایان روز به خرید بروید. وقتی تمام روز روی پاهایتان راه می‌روید، آن‌ها کمی متورم می‌شوند، یعنی شب‌ها پاهایتان بزرگ‌تر از صبح است. بنابراین، بهتر است هنگام خرید کفش با پاشنه بلند هنگام غروب است، زمانی که پای شما در بزرگ ترین حالت خود قرار دارد، کفش‌های پاشنه بلند را امتحان کنید. از انگشت شست پای خود برای تست تناسب استفاده کنید. هنگامی که کفش را پوشیدید، باید مطمئن شوید که فضای کافی در جلوی کفش دارید.

 

کفش پاشنه بلند

 

هنگام خرید هستید روی احساسی که کفش به شما می‌دهد تمرکز کنید. زمانی که در حال امتحان کردن کفش هستید، ممکن است توسط فروشندگان آشفته شوید و آزمایش مناسبی از کفش‌ها به عمل نیاورید. با این حال، ضروری است که مطمئن شوید آنها راحت هستند. یکی از آزمایش‌هایی که می‌توانید انجام دهید این است که زمان کمی را صرف راه رفتن روی سطح سخت‌تر (مانند کاشی) کنید. همچنین می‌توانید هنگام راه رفتن چند قدمی چشم‌هایتان را ببندید تا بتوانید تنها روی احساس پاهایتان تمرکز کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.