شرایط بازگشت کالا در شهر کفش

تنها هدف شهرکفش رضایت کامل شما و دسترسی آسان به بهترین کفش های روز دنیا از معروفترین برندهای دنیا می باشد. بدین منظور امکان برگشت سریع محصول و عودت وجه پرداختی امتیازی است که برای کاربران سایت درنظرگرفته شده است. امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 3 روز از زمان تحویل امکان پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان شهرکفش تماس بگیرید. تیم ما ابتدا شرایط بازگشت کالای مورد نظر شما را به طور کامل برایتان توضیح خواهند داد. اطلاعات شما را ثبت کرده و فرآیند بازگشت کالا آغاز می شود. مشتریان عزیز شهرستان کالای مورد نظر را به همراه فاکتور از طریق پست به آدرس انبار شهرکفش برگشت خواهند داد. فقط برای شهر تهران امکان جمع آوری کالای بازگشتی در محدوده زمانی مجاز برای کالای مجاز توسط سرویس حمل شهرکفش وجود دارد. بدین منظور نیز از جانب تیم پشتیبانی امور مشتریان با شما هماهنگی های لازم انجام خواهد شد. شرایط بازگشت کالا به گونه ای تعیین شده است که بیشترین راحتی را برای کاربران داشته باشد.

– ملاک عمل و اقدام شهرکفش ، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش شهرکفش است.

شرایط بازگشت محصولات 

لطفا جهت جلوگیری از هرگونه سو تفاهم احتمالی هنگام تحویل کالا حتما موارد زیر را رعایت فرمایید: هنگام تحویل گرفتن قبل از بازکردن کالا اطلاعات درج شده روی بسته بندی را با دقت مطالعه نمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد. درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل رنگ ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را حداکثر تا 24 ساعت به تیم خدمات مشتریان شهرکفش اطلاع تا مشکل در سامانه ثبت و هماهنگی های لازم جهت جهت ارسال کالا به انبار شهرکفش صورت بگیرد. چنانچه بعد از بازکردن بسته بندی کالا دارای معایبی از قبیل روشن نشدن و هرگونه معایب ظاهری از جمله شکستگی خراشیدگی و …. باشد خریدار موظف است ظرف مدت 24 ساعت از زمان تحویل کالا مراتب را به تیم خدمات مشتریان شهرکفش از طریق تماس تلفنی و یا سامانه تیکت سایت اطلاع رسانی نماید. پس از اطلاع مشتری و پیگیری تیم خدمات مشتریان و در صورت تائید کارشناس فنی مبنی بر بازگرداندن کالا شما می توانید کالا را طبق شرایط ذکرشده در فرآیند بازگشت کالا بازگردانید.

در صورتیکه خرابی ذاتی باشد کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می گردد و یا در صورت ناموجود بودن مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد. درصورت موجود نبودن سایز مناسب، شهر کفش طبق انتخاب شما، اقدام به تعویض مدل یا ابطال سفارشتان می نماید.

خواهشمدیم توجه فرمائید پس از زمان 3 روز شهرکفش هیچ گونه مسولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد.

لطفا برای بررسی سایز توجه داشته باشید که عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته سفارش، نداشتن بوی عطر، جدانشدن تگ محصول و تمیز و سالم ماندن آن شرط اصلی برای تعویض کالاست.

لطفا برای پوشیدن کفش از سطحی تمیز استفاده نمایید تا زیره کفش تمیز بماند و امکان بازگشت وجود داشته باشد. تعویض سایز در صورتی امکان پذیر است که شرایط محصول تغییر نکرده باشد و از حالت اولیه خارج نشده باشد. در مورد پوشاک، محصول فقط پرو شده ، بوی عطر و بدن را نگرفته باشد، تگ و سایر ملحقات لباس جدا نشده باشد و در حالت نو و اولیه باشد.

۱. مناسب نبودن سایز:

شهرکفش برای اطمینان خاطر شما از مناسب بودن سایز، برای هر محصول جدولی را آماده کرده است که می توانید با توجه به آن، با خیال راحت سایز مناسب خود را سفارش دهید اما در صورتی که سایز محصولی که دریافت کرده اید مناسب نمی باشد، لطفا مراتب را، در سریعترین زمان (حداکثر تا 24 ساعت پس از سفارش) به واحد پشتیبانی شهرکفش اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم برای ارسال سایز مطلوب شما صورت گیرد.

فروسگاه اینترنتی شهرکفش حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.

**طبق قانون حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان، کالاهای بهداشتی مانند لباس زیر، لباس نوزادی، حوله، کلیه لوازم شنا، لوازم اصلاح شخصی و لوازم آرایشی بهداشتی و … قابلیت برگشت را ندارند.

کالاهای غیر قابل تعویض:

کالاهای موجود در شهرکفش به ۴ دسته تقسیم می شوند:

۱.کالای قابل تعویض و عودت:

اکثر کالاهای موجود در شهرکفش تا 3 روز ضمانت تعویض و یا عودت دارند که در این بازه محصول لازم است به دست فروشگاه برسد. لطفا توجه داشته باشید که عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته ی سفارش، جدا نشدن تگ محصول، نداشتن بوی عطر یا بدن و سالم ماندن آن شروط اساسی برای تعویض و یا مرجوع کالاست.

۲. کالای قابل تعویض و عودت ۲۴ ساعته:

این کالاها به دلیل ماهیت، به مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول توسط کاربر، قابلیت تعویض و یا عودت دارند. بدیهی است عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته ی سفارش، جدا نشدن تگ محصول، نداشتن بوی عطر یا بدن و سالم ماندن آن شروط اساسی برای تعویض و یا مرجوع کالاست.

۳. کالای قابل تعویض ۲۴ ساعته:

این کالاها به مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول توسط کاربر فقط قابلیت تعویض با مدل های مشابه را دارند (لطفا توجه داشته باشید که در این شرایط، کارشناسان شهرکفش در مورد امکان تعویض محصول با محصولات دیگر شما را راهنمایی می کنند.) بدیهی است که شرط تعویض این است که کالا در شرایط اولیه باشد، تگ محصول جدا نشده باشد و از کالا استفاده نشده باشد.

۴. کالای غیر قابل تعویض و عودت:

این کالاها بنابر قوانین تجارت الکترونیک، امکان تعویض و یا عودت ندارند. ماهیت بهداشتی برخی از کالاها، حساسیت برخی کالاها نسبت به پرو و تست در منزل، باعث می شود که این کالاها غیر قابل بازگشت باشند.

روند رسیدگی به درخواست مشتری پس از دریافت کالا توسط کارشناس شهرکفش:
کارشناسان خدمات پس از فروش شهرکفش پس از دریافت محصول، آن را بررسی می کنند. در صورتی که از طرف مشتری ایرادی اعلام شده باشد و یا مشتری صرفا درخواست تعویض و یا عودت محصول را داشته باشد، پس از تایید محصول، توسط کارشناسان شهرکفش این امر میسر است.
نکته مهم: پروسه تعویض محصول به میزان زمان ارسال آن که در ذیل هر محصول توضیح داده شده، به طول می انجامد. لازم به ذکر است که در زمان حراج ممکن است این بازه تغییر خواهد نمود.
نکته مهم: اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض، حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و شهرکفش در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی ندارد و در صورت درخواست مشتری، فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا مطابق فاکتور مشتری را می‌پذیرد. پس از تایید محصول توسط کارشناسان شهرکفش، واریز هزینه ۳ روز کاری به طول خواهد انجامید و در زمان حراج این بازه متغیر خواهد بود.

نکات مهم برای بازگشت پوشاک، کیف و کفش

عودت کفش در شرایطی امکان پذیر است که هیچ گونه اثری از خط خوردگی، تاخوردگی و تاشدگی در آن نباشد، بوی غیرطبیعی نداشته باشد. جدا کردن تگ، برچسب از کفش، آن را از شرایط بازگشت و تعویض خارج می کند.

بازگشت و تعویض کیف ها در شرایطی امکان پذیر است که کیف سالم، فاقد خط خوردگی و تاشدگی باشد. پلمپ های دسته، بند و حجم دهنده آن درون کیف همراه آن باشد. تگ و برچسب از آن جدا نشده باشد.

انصراف از خرید کالا

در صورتی که قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شدید، می توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش اقدامات لازم را انجام دهند.

آیا شهرکفش هزینه بازگشت محصول را پرداخت می کند؟

در صورتیکه در روند بررسی سفارش شما مشخص شود هرگونه ایرادی از جانب تیم شهرکفش صورت گرفته باشد شهرکفش هزینه بازگشت محصول را تقبل خواهد نمود.

چقدر طول می کشد سفارشم به دستم برسه؟

بسته به سفارش شما آماده سازی سفارشات برای مشتریان در شهر تهران 1 الی 2 روز کاری تا زمان رسیدن محصول به دستتان طول خواهد کشید و برای سایر شهرستان ها بسته به حجم سفارش و فاصله مکانی مشتری 3 الی 4 روز کاری طول خواهد کشید.

هزینه ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی شهر کفش چگونه است؟

هزینه ارسال محصول مبتنی بر روش ارسال محصول , حجم وزنی سفارش در صفحه ثبت سفارش به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا تمام آیتم های سفارشم را در یک بسته بندی دریافت می کنم؟

وابسته به نیاز شما بسته بندی کل سفارش به صورت کلی و یا جزئی وجود دارد.

آیا امکان ارسال سفارش به چند آدرس مجزا وجود دارد؟

در صورتیکه قبل از ارسال محصول با تیم مشتریان تماس داشته باشید می توانید آدرس ارسال سفارشتان را تغییر در غیر اینصورت سفارش شما به آدرس ثبت شده به هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد.

آیا امکان شیوه ارسال سفارش وجود دارد؟

بله امکان انتخاب نوع ارسال بنا به نیاز شما در صفحه ثبت سفارش امکان پذیر می باشد.

رویه های ارسال سفارشات

  • ارسال از طریق باربری
  • تحویل محلی محصول در محل فروشگاه شهرکفش (مخصوص شهر تهران)
  • ارسال توسط پیک شهرکفش
  • ارسال توسط پست جمهوری اسلامی ایران