مقالات, کفش

زیباترین کفش عروس

شهر کفش - خرید کفش عروس

کفش عروس

در لیست بلند بالایی از لوازم جانبی عروس که باید برای تکمیل مجموعه روز عروسی خود خریداری کنید، انتخاب زیباترین کفش عروسی برای ست کردن با لباس مجلسی باشکوه شما و یافتن بهترین مدل کفش عروسی مناسب ،یکی از اولویت‌های اصلی است. برای برخی از عروس‌ها، خرید کفشی که از مد پیروی کند بسیار مهم است و تقریباً شاید حتی با جستجوی لباس رقابت کند.

شهرکفش - انتخاب کفش عروس زیبا

اولویت‌های شما هر چه که باشد، در پایان روز، کفش‌های روز عروسی شما نقش مهمی را ایفا می‌کنند. شما باید آنها را دوست داشته باشید، بله، اما همچنین باید بخواهید آنها را بپوشید. اغلب برای مدت طولانی در یک روز  یعنی حدود 15 ساعت (یک لحظه به آن فکر کنید). بنابراین چگونه می‌توانید بفهمید که چه نوع کفش عروس برای شما مناسب است؟ در این مقاله به بررسی مدل‌های مختلف کفش عروسی و کفش عقد عروس می‌پردازیم و در نهایت راجع به قیمت کفش عروس و نحوه خرید اینترنتی کفش عروس با هم صحبت می‌کنیم.

استایل عروسی خود را مشخص کنید.

از آنجایی که بعید است که کفش عروسی و لباس مجلسی خود را در یک مغازه بخرید، داشتن یک درک خوب از استایل کلی عروسی شما کلید تضمین انتخاب زیباترین کفش عروس است. اگر به دنبال ظاهری قدیمی‌تر هستید، مطمئن شوید که استایل کفش‌هایتان را با همان دوران هماهنگ کنید. به هر گونه جزئیات یا تزیینات در لباس مجلسی خود که می‌تواند در کفش عروس شما تکرار شود و همچنین به مواد خاصی (دانتل، ساتن، تور و غیره) که می‌تواند ست شود توجه کنید.

شهرکفش - کفش عروس اسپرت

اول لباس عروس خود را پیدا کنید

حتی اگر به طور تصادفی به کفش عروسی رویاهای خود برخورد کرده اید، اگر هنوز لباس عروسی مناسب را پیدا نکرده اید، از خرید آنها خودداری کنید. (گرچه، اگر واقعاً آنها را دوست دارید، می‌توانید آنها را “در صورت لزوم” بخرید.) شما می‌خواهید کفش عروس شما از هر نظر، سبک، رنگ، تا آخرین جزئیات و تزئینات و طول لباس شما مکمل لباس شما باشد. لباس هم مهم است. اگر می‌خواهید لباس کوتاه‌تری داشته باشید، کفش‌های شما می‌توانند یک اکسسوری اصلی باشند، که رنگ، زرق و برق، جذابیت، یا صرفاً مقداری از ظرافت مدرن را به مجموعه شما اضافه می‌کنند. در این مواقع باید به دنبال یک کفش عروس جدید باشید که بتواند توجه دیگران را به شما بیشتر جلب کند. در حالی که، اگر لباس شما یک لباس مجلسی تمام قد باشد، تقریباً کفش‌های شما آنقدر دیده نمی‌شوند. در این حالت می‌توانید کفش عروس راحت انتخاب کنید. حتی برخی از موارد افرادی هستند که کفش عروس اسپرت را برای این استایل از لباس انتخاب می‌کنند.

شروع به تحقیق در مورد گزینه‌های کفش عروس کنید.

در حالی که خرید لباس عروس در اولویت است، دلیلی وجود ندارد که نتوانید تحقیق در مورد سبک کفش عروسی را شروع کنید، و وب سایت‌های خرده فروشان مکانی عالی برای شروع این جستجو هستند. شاید بتوانید با خرید اینترنتی کفش عروس یک انتخاب فوق العاده داشته باشید. البته این نکته را فراموش نکنیم که بسیاری از فروشگاه‌ها اجناس خیلی بیشتری در مقایسه با فروشگاه‌های خود به صورت آنلاین دارند و همه آن‌ها را در ویترین فروشگاه آنلاین خود نگذاشته اند، بنابراین مرور آنلاین به شما امکان دسترسی به طیف وسیع‌تری از کفش‌ها را می‌دهد، که به شما کمک می‌کند بفهمید چه جزئیاتی را دوست دارید و چه چیزهایی را دوست ندارید. هنگامی که جستجوی خود را محدود کردید، پس از پیدا کردن لباس، خرید کفش‌های عروسی بسیار آسان تر خواهد بود.

شهرکفش - خرید کفش عروس

بدون امتحان کردن کفش عروسی آن‌ها را نخرید

در حالی که وب‌سایت‌های خرده‌فروشی راهی عالی برای کشف سبک‌ها و دریافت حسی نسبت به آنچه دوست دارید، هستند، برخی از کارشناسان نسبت به خرید آنلاین کفش عروسی واقعی خود هشدار می‌دهند.  زیرا این یک جفت کفش است که ساعت‌ها در آن می‌ایستید، بنابراین ضروری است ابتدا کفش‌ها را امتحان کنید و احساس کنید که چقدر راحت هستند و قبل از کشیدن کارتتان در آن قدم بزنید. اگرچه، اگر یک خرده‌فروش آنلاین یک سیاست بازگشت مشتری پسند خاص داشته باشد، امتحان کردن چند جفت در خانه و بازگرداندن جفت‌هایی که باعث کاهش قیمت نمی‌شوند، ضرری ندارد. تا زمانی که کفش‌هایتان قابل برگشت هستند، آن‌ها را در خانه ترجیحاً در داخل خانه روی یک سطح تمیز و فرش شده به مدت حداقل یک ساعت در حالت ایستاده امتحان کنید.

شهرکفش - انتخاب کفش عروس

از رنگ کفش عروسی نترسید

مانند هر تصمیم دیگری که برای روز بزرگ خود می‌گیرید، رنگ کفشی که در نهایت بپوشید به نوع عروس شما بستگی دارد. عروس‌های کلاسیک و سنتی احتمالاً به رنگ‌های سفید، شامپاین، عاجی و شیری علاقه نشان می‌دهند، رنگ‌های متالیک را نیز در نظر بگیرید، که درخشندگی بیشتری برای جلب توجه می‌افزاید.

شهرکفش - کفش عروسی

کفش عروس پاشنه بلند یا کفش عروس بدون پاشنه؟

همانطور که آب و هوا را چک می‌کنید تا مطمئن شوید که کفش مناسب را قبل از بیرون رفتن هر روز می‌پوشید،  عروس‌ها باید که هنگام انتخاب کفش‌های مراسم خود، محل برگزاری مراسم را فراموش نکنند. به خصوص اگر مراسمی در فضای باز برگزار می‌کنید. در یک چمن یا در ساحل. «محل برگزاری عروسی شما بر میزان پاشنه کفش تأثیر می‌گذارد. تلاش برای زیبا به نظر رسیدن هنگام راه رفتن از میان شن و ماسه در ساحل، با کفش پاشنه بلند بسیار دشوارتر از قدم زدن در یک راهرو در سالن است! پس بهتر است برای مراسم‌هایی که در فضای باز برگزار می‌شوند یک جفت کفش عروس بدون پاشنه انتخاب کنید. جدیدا مد شده است که کفش عروس اسپرت هم برای این نوع مراسم خریداری می‌کنند. اما اگر جشن شما در سالن برگزار می‌شود خرید کفش عروس پاشنه بلند یا کفش عروس لژدار هم اگر باعث بلندتر نشدن قد شما از داماد نمی شود گزینه ای بسیار عالی است.

خواندن
نکات مهم خرید صندل و دمپایی

شهرکفش - کفش پاشنه بلند عروس

مکان جشن در انتخاب بهترین کفش عروس تاثیر گذار است

هنگام انتخاب کفش عروسی محل برگزاری عروسی خود را در نظر داشته باشید. مراقب محل برگزاری خود باشید: تعداد زیادی پله؟ مسیرهای شنی؟ زمین رقص لغزنده؟ این جزئیات کلیدی و اینکه چگونه انواع خاصی از کفش‌ها در این محیط‌ها مقاومت می‌کنند را در نظر بگیرید. آب و هوا هم در خرید کفش عروسی زیبا تاثیر گذار است. در صورت آب و هوای نامناسب، برای کفش عروسی خود حتما یک جفت کفش زاپاس هم داشته باشید. چمن خیس، گل و لای، یا پیاده روهای روی سطوح پر از گودال با کفش‌های شیک عروسی یا پاشنه بلند به خوبی کار نمی کنند. برای شرایط آب و هوایی خیس، پوشیدن یک جفت چکمه بارانی زیبا را در زیر لباس عروس خود در نظر بگیرید. اگر در روز جشن شما با برف روبرو هستید، چکمه‌های خزدار زمستانی وقتی با لباس عروسی ست می‌شوند، عکس‌های سرگرم کننده ای ایجاد می‌کنند. داشتن کفش مناسب، در این مورد، مهمتر از هر چیز دیگری است.

شهرکفش - کفش تخت عروس

خرید کفش عروس راحت را در اولویت قرار دهید

ما همیشه روی استایل تمرکز می‌کنیم، اما اگر پاهای شما آنقدر درد دارند که باید کفش‌هایتان را در بیاورید تا لذت ببرید. خوب، داشتن آن‌ها چه فایده ای دارد؟ اولین نکته ای که در خرید کفش عروس باید به آن دقت کنید  ارتفاع پاشنه کفش است. هر چه پاشنه بلندتر باشد، فشار بیشتری به کف پای شما وارد می‌شود. پاشنه‌های کوتاه تا متوسط ​​و حتی پاشنه‌های درشت‌تر شما را برای مدت طولانی‌تری به راحتی در حالت ایستاده نگه می‌دارد و می‌توانید برقصید. پس می‌توانید برای چنین شرایطی اقدام به خرید کفش عروس پاشنه کوتاه بکنید. همچنین، عرض پنجه کفش عروسی را نیز در نظر بگیرید، مخصوصاً اگر پاهای باریک یا پهن دارید، کفش‌هایی که دارای بند یا سگک هستند قابلیت تنظیم عرض را به شما می‌دهند که امکان تناسب کامل را برای هر کسی فراهم می‌کند. در روز و شبی که احتمالاً دو برابر بیشتر از حد معمول روی پا خواهید بود. اگر نه سه یا چهار برابر به کفش‌های عروس راحت نیاز دارید.

شهرکفش - کفش حریر عروس

خرید کفش عروس را به آخرین لحظه موکول نکنید

در حالی که بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد کفش عروس، لباس خود را پیدا کنید، باید برای خرید آن‌ها هم اقدام کنید و در همان زمان به خرید چند مدل کلیدی بپردازید. خیاط لباس یا خیاط شما به ارتفاع دقیق کفش عروسی شما [قبل از شروع به کار] نیاز دارد. به این ترتیب آنها می‌توانند طول لباس شما را بر اساس قد کفش عروسی شما تنظیم کنند تا ظاهری کاملا عالی داشته باشید.

شهرکفش - ارزانترین کفش عروس

بایدها و نبایدهای خرید کفش عروس

آنها را امتحان کنید. صرف نظر از سطح راحتی (اما به خصوص اگر کفش پاشنه دار می‌پوشید)، پوشیدن آنها را در خانه تمرین کنید تا قبل از عروسی خود آنها را زیاد بپوشید. یک جفت کفش عقد و عروسی پشتیبان داشته باشید. حتی اگر کفش‌هایی که انتخاب کرده‌اید بسیار راحت هستند، همیشه ایده خوبی است که یک جفت کفش پشتیبان در دست داشته باشید. به این ترتیب، اگر یک فاجعه کفش (مثل پارگی پاشنه یا آب و هوای بد) رخ دهد، یک جفت دیگر برای پوشیدن دارید.

برای خرید تا آخرین لحظه صبر نکنید. هر چه مدت بیشتری برای خرید کفش عروسی خود صبر کنید، زمان کمتری خواهید داشت تا مشخص کنید آیا واقعاً آنها را با لباس خود دوست دارید یا خیر و پس خرید آن‌ها را به آخرین لحظه موکول نکنید. بدون امتحان کردن آنها خرید نکنید. حتی اگر استایل را بر راحتی ترجیح می‌دهید، مهم است بدانید که کفش عروسی شما قبل از خرید مناسب است و احساس راحتی می‌کند. به یاد داشته باشید، به عنوان عروس، باید تمام شب را در آن پیست رقص باشید.

خواندن
کفش اندازه پا چه ویژگی هایی دارد

قیمت کفش عروس

قبل از شروع جستجو برای خرید کفش عقد عروس، تعیین کنید که می‌خواهید چقدر برای کفش عروسی خود هزینه کنید. داشتن بودجه به محدود کردن جستجوی شما کمک می‌کند. و بهتر می‌توانید راجع به قیمت کفش عروس صحبت کنید. در مورد آنچه می‌خواهید با کفش عروسی خود به دست آورید فکر کنید:

شهرکفش - کفش عروس زیبا

  • آیا به دنبال خرید کفش عروس برای عقد هستید؟
  • آیا می‌خواهید کفش عروسی خود را با همسرتان ست کنید؟
  • آیا به دنبال  خرید کفش راحت عروس هستید و راحتی بیشتر برای شما اهمیت دارد؟
  • آیا می‌خواهید تمام روز یک جفت کفش عروسی بپوشید؟ یا اینکه دو جفت کفش دارید؟ یک کفش عروسی زیبا برای عکاسی و سالن و یک جفت کفش عروسی راحت و سبک؟
  • آیا می‌خواهید روی یک جفت کفش عروسی با کیفیت سرمایه گذاری کنید؟

شهرکفش - کفش عروس خوشگل

برخی از زوج‌ها تم عروسی آبی را انتخاب می‌کنند، و به دنبال کفش‌های آبی کم رنگ برای عروسی خود هستند. به این فکر کنید که در طیف رنگ‌های پررنگ در مقابل طیف کفش عروسی خنثی یا سفید قرار دارید. از خود بپرسید که آیا شما به دنبال کفش پاشنه بلند عروسی هستید یا می‌خواهید کفش پاشنه کوتاه برای عروسی خود بخرید؟ اگر اغلب در طول زندگی معمولی خود کفش‌های پاشنه بلند می‌پوشید، احتمالاً با پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند در مراسم عروسی خود خوب خواهید بود. اگر به سختی می‌توانید با کفش پاشنه بلند راه بروید، یک جفت کفش عروسی راحت یا کفش عروس اسپرت انتخاب کنید.

زیباترین مدل‌های کفش عروس

شهرکفش - کفش عروس شیک

پیدا کردن کفش‌های عروسی شیک و راحت ممکن است سخت باشد، اما خوشبختانه این کفش در هر دو دسته قرار می‌گیرد. این صندل پاشنه بلوکی علاوه بر پارچه مروارید عاج و پاپیون عروس شیک، پاهای شما را از راهرو تا مهمانی و بعد از مهمانی پشتیبانی کرده و در راحت نگاه می‌دارد.

شهرکفش - قیمت کفش عروس

این کفش‌های عروسی شیک همیشه مورد علاقه عروس‌های شیک پوش است زیرا زیبا و کاربردی هستند. این سبک ساتن درخشان را برای عروس خانم‌هایی که عاشق قطعات زنانه همراه با جذابیت هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

5

کفش تخت‌ عروسی، یک انتخاب کاربردی و راحت هستند و گزینه‌های شیک زیادی برای هر مدل یا فصلی برای عروس وجود دارد. بعلاوه، حتی لازم نیست دوبار به این فکر کنید که کفش تان در چمن فرو می‌رود یا مانع رقصیدن شما در طول شب می‌شود.

شهرکفش - کفش عروس توری

جزئیات توری و بندهای ظریف این جفت کفش را برای روز عروسی شما جذاب کرده است. این کفش‌های ظریف و در عین حال پیچیده، مکمل هر سبکی از لباس عروس هستند.

شهرکفش - کفش عروس ترند

شما هرگز نمی توانید این کفش عروسی را با یک صندل ساده اشتباه کنید. به راحتی می‌توانید آن را در مهمانی‌های دیگر و فراتر از آن پوشید.

این کفش‌های عروسی دارای تلفیقی از سبک کلاسیک و مجاسی هستند، این زیبایی‌ها برای عروس خانم‌هایی است که به دنبال یک صندل ساتن سنتی با حاشیه کوچک هستند.

شهرکفش - کفش عروس سال

برای عروس‌های با سلیقه سنتی، این کفش‌های کلاسیک رویایی است که به حقیقت پیوسته است.

شهرکفش - کفش عروس نوک تیز

آیا عروسی تر از مروارید و توری وجود دارد؟ این صندل‌ مکمل مناسبی برای هر مدل لباس عروس هستند. اگر برای جشن بعد از مهمانی خود لباس کوتاهی به تن می‌کنید، بدون شک این‌ها زیباترین گزینه ای هستند که می‌توانید انتخاب کنید.

شهرکفش - کفش عروس مانکن

این کفش عروسی سفید کلاسیک به دلیلی کلاسیک باقی می‌ماند: همیشه جاودانه خواهد بود. این کفش همه کاره را می‌توان با هر مدل لباسی از لباس مجلسی تمیز و مدرن گرفته تا لباس با منجوق تمام پوشید.

این مدل کفش‌های عروسی رمانتیک به راحتی قابل پوشیدن هستند و به اندازه کافی همه کاره هستند تا در هر فصلی از آن استفاده کنید. ما عاشق این هستیم که این لباس‌ها را با لباس‌های کوتاه یا قد میانی ست کنیم.

شهرکفش - کفش عروس کلاسیک

اگر به دنبال برگزاری جشن عروسی خود در ساحل هستید! اگر عروسی شما در شن برگزار می‌شود، این کفش شیک عروسی بهترین گزینه است. آنها نه تنها فضای بی دغدغه عروسی‌های کنار دریا را تجسم می‌کنند، بلکه بسیار راحت و حمایت کننده هستند. این سبک خاص همچنین در رنگ‌های مختلف وجود دارد و آن را انتخابی عالی برای جشن عروسی شما نیز می‌کند!

شهرکفش - کفش عروس رنگی

این مدل کفش همه عروس‌های زمستانی را صدا می‌زند! در سالن رقص بزرگ با پس‌زمینه‌ای برفی، این کفش‌های عقد عروس ساتن مجلل انتخابی کاملاً شیک برای مراسم عروسی شما در هوای سرد هستند.

شهرکفش - کفش عروس اسپرت

اگر عاشق کفش عروس اسپرت هستید، این کفش‌ها گزینه ای عالی هستند که با مرواریدهای درخشان تزئین شده‌اند. به همان اندازه که شیک و همه کاره هستند، این جفت را می‌توان به راحتی برای مراسم، جشن بعد از مهمانی، ماه عسل و فراتر از آن بپوشید!

شهرکفش - کفش عروس سفید

این زیبایی‌های مرواریدی نشان می‌دهند که کفش‌های تخت عروسی کسل‌کننده نیستند. با اعتماد به نفس در راهرو با این کفش‌های راحت عروسی قدم بزنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.