مقالات, کفش

راهنمای خرید کفش بچه گانه

خرید کفش بچه گانه - شهر کفش

کفش بچه گانه

در این مقاله تمام نکاتی که در خرید کفش بچه گانه باید به آن اهمیت بدهید را بررسی می‌کنیم. تا بتوانید یک کفش بچه گانه که سایز درستی دارد را انتخاب کنید و از کابوس خرید آن‌ها رها شوید. به نکات و ویژگی‌هایی که زیره، رویه، کفی و پاشنه کفش باید داشته باشد می‌پردازیم و انواع مختلف کفش‌های بچه گانه را معرفی می‌کنیم. همچنین توضیحاتی راجع به قیمت کفش بچه گانه و قیمت کفش نوزادی ارائه می‌کنیم تا بتوانید یک کفش با قیمت مناسب تهیه کنید.

زمان مناسب برای خرید کفش بچه گانه جدید

خیلی از وقت‌ها پیش آمده که تا کودکان از کوچک شدن کفش خود شکایت نکرده باشند، والدین برای آن‌ها کفش جدیدی نمی خرند و در اصل نمی دانند که چه زمانی ،وقت برای خرید یک جفت کفش جدید فرا رسیده است. بهتر است به طور دوره‌ای کفش‌های کودکان خود را چک کنید تا مطمئن شوید که کفش‌هایی که می‌پوشند همچنان سالم هستند و سایز آن‌ها به پای کودک شما اندازه است. به دنبال قسمت‌های فرسوده کفش یا درزهای تحت فشار باشید. اگر کناره‌های کفش بچه سریع‌تر از بقیه قسمت‌های کفش‌ها برآمده شده باشد یا فرسوده و پاره شده باشد، ممکن است به این دلیل باشد که اندازه پنجه آن به اندازه کافی پهن نباشد و کفش پای کودک را از پنجه فشار می‌دهد. رویه کفش در قسمت انگشتان پا هم که به سمت بالا خم شده باشد نشانه‌ای از کفش‌هایی است که به پای کودک کوچک شده اند  و پای بچه به درستی در آن‌ها جا نمی‌شوند. پاشنه‌های فرسوده کفش بچه گانه نیز می‌توانند به این معنی باشند که زمان خرید کفش‌های جدید فرا رسیده است.

شهر کفش - زمان مناسب برای خرید کفش بچه گانه جدید

کودکان ممکن است هر 3 تا 4 ماه یکبار نیاز به کفش جدید داشته باشند. اینکه هر چند وقت یکبار کفش‌های او را تعویض می‌کنید به میزان فعال بودن کودک و سرعت رشد پاهای او بستگی دارد. پای کودکان به صورت جهشی رشد می‌کند. اکثر کودکان نوپا (زیر 16 ماه) در عرض 2 ماه به اندازه نصف سایز پای آن‌ها در دو ماه گذشته رشد می‌کند و بزرگ می‌شود. کودکان نوپا از سن 16 تا 24 ماهگی به طور متوسط هر 3 ماه به اندازه یک و نیم برابر اندازه سه ماه گذشته، رشد در ناحیه پا دارند. کودکان 2 تا 3 ساله هر 4 ماه تقریباً به اندازه یک دوم افزایش سایز در اندازه پا دارند و کودکان بالای 3 سال هر 4 تا 6 ماه به اندازه یک دوم افزایش سایز در ناحیه پا را تجربه می‌کنند.

راهنمای خرید کفش بچه گانه

  • خرید کفش همیشه باید بعد از ظهر یا عصر انجام شود، زیرا پاها در طول روز متورم می‌شوند.
  • بچه‌ها معمولا علاقه ای به فرایند خرید کفش ندارند، برای این دسته از کودکان که تعداد آن‌ها کم هم نیست به دنبال فروشگاهی باشید که در زمینه کفش کودکان تخصص داشته باشد، زیرا کارکنان باید با نحوه برخورد با خریدار بی میل کفش، به خوبی آشنا باشند.
  • بسیاری از کفش‌های بچه گانه زیبا و مد روز هستند، اما دقت کنید بهتر است از خرج کردن بیش از حد صرفا برای مطابقت با مد یا ظاهر کفش خودداری کنید ،زیرا بچه‌ها به سرعت رشد می‌کنند و باید تعداد زیادی کفش‌ در سال برای آن‌ها تهیه کنید.

نحوه باز و بسته شدن کفش مخصوص کودکان

کفش‌های بچه گانه باید دارای بند، نوار چسب یا هر سیستم دیگری مانند کش برای محکم کردن رویه کفش در پا باشند. همچنین برای کودکان کفش‌های پشت باز یا لیز نخرید. کفش‌های بچه گانه چسبی و کشی انتخاب‌های مناسبی برای کودکانی است که نوپا هستند و یا تازه یاد گرفته اند که خودشان کفش بپوشند. در نتیجه باز و بسته کردن کفش و پوشیدن و در آوردن کفش‌هایی که دارای دهانه کشی باشند یا اینکه با چسب محکم شوند برای آن‌ها زحمتی ندارد و می‌توانند به صورت مستقل خودشان کفش بپوشند. بند‌ها همچنین اجازه می‌دهند تا بتوانید از کفی‌های طبی در در کفش کودک استفاده کنید تا پا در کفش محکم بماند و کفی بتواند کار خود را انجام دهد.

جنس کفش بچه گانه

به دنبال کفش‌هایی باشید که از مواد قابل تنفس مانند بوم یا چرم ساخته شده اند. آنها علاوه بر دوام بیشتر، به خنک‌تر و خشک‌ ماندن پای کودک نیز کمک می‌کنند و از ایجاد تاول، ناراحتی و بدبو شدن کفش‌ها و پاها جلوگیری می‌کنند.

انتخاب سایز درست برای پای بچه

هنگام خرید کفش بچه گانه، به طول، عرض و عمق کفش توجه کنید. کفش‌های نامناسب کودکان می‌توانند باعث مشکلات انگشتان پا، ناخن‌های فرورفته، انگشت چکشی، تاول یا پینه و بونیون شوند.

شهر کفش - انتخاب سایز درست برای پای بچه

هنگام خرید کفش، پای کودکان خود را با سانتی متر اندازه بگیرید، زیرا چیزی که ممکن است برای یک یا دو دقیقه در فروشگاه برای آنها راحت به نظر برسد با چیزی که بعد از یک روز بازی راحت باشد، بسیار متفاوت است. پاها باید در حالت ایستاده اندازه گیری شوند یعنی کودک باید بایستد و سپس سایز پای او را اندازه بگیرید و همیشه هر دو پای کودک را اندازه گیری کنید چون سایز پاها اکثرا با هم متفاوت است. از آنجایی که یک پا معمولاً بزرگتر از دیگری است، کفش را متناسب با اندازه پای بزرگتر بخرید. هنگامی که کودک کفش را می‌پوشد، باید فضایی بین لبه پنجه کفش و لبه انگشتان کودک وجود داشته باشد. این اندازه باید حدود نیم اینچ یا به عبارتی حدود 1.3 سانتی متر باشد.

اگر کفش دارای کفی قابل جابجایی است، آن را بیرون بیاورید و از کودکتان بخواهید روی آن بایستد تا به شما درک بهتری از فضای موجود در کفش بدهد. در حالی که پاشنه کودک شما در پشت کفی قرار دارد، در این حالت هم باید حدود  نیم اینچ فاصله بین انگشتان پا و جلوی کفی وجود داشته باشد. اگر کفی‌ها قابل جابجایی نیستند، از کودکتان بخواهید کفش را بپوشد و جلوی آن را فشار دهد. شما باید بتوانید نوک انگشت خود را بین انگشتان پا و جلوی کفش قرار دهید.

شهر کفش - انتخاب سایز درست برای پای بچه

با توجه به میزان رشد بچه‌ها از کفش‌ها، احتمالاً خرید کفش‌های خیلی بزرگ وسوسه‌کننده است، اما هرگز نباید کفش‌هایی بخرید که بیش از یک سایز برای کودکتان بزرگ است. کفش‌های خیلی بزرگ می‌توانند باعث شوند کودک در هنگام راه رفتن با کفش‌های خیلی بزرگ دچار مشکلاتی در ناحیه پا شود. با خرید کفش‌های بزرگ بچه گانه، ممکن است فکر کنید که در زمان و هزینه خود صرفه جویی می‌کنید و کفش‌هایی را برای کودک نوپای خود خریداری می‌کنید که آنها بتوانند «بزرگ شوند». اما خرید کفش با خرید شلوار یکسان نیست که بتوانید آن را بپوشانید و مانند شلوار اضافه سایز آن را تا بزنید! داشتن اندازه مناسب کلید اصلی خرید کفش بچه گانه است. گاهی حتی اگر به اندازه یک شماره نیز بزرگتر بخرید، ممکن است برای راه رفتن در آنها مشکل داشته باشند. کفش‌های خیلی گشاد یا باریک هم می‌توانند به اندازه کفش‌های خیلی کوچک به پا آسیب وارد کنند.

بدیهی است که کفشی که پنجه آن خیلی تنگ باشد باعث ناراحتی می‌شود، اما داشتن کفش‌های خیلی گشاد نیز بسیار مشکل ساز است. پاشنه و پنجه کفش بچه گانه باید در پای او محکم باشد اما نه آن قدر محکم که باعث درد در این نواحی از پای کودک شود.

خواندن
کفش برای واریس را چگونه انتخاب کنیم

انتظار نداشته باشید که کفش‌ها با گذشت زمان راحت‌تر شوند، آنها باید اکنون مناسب باشند و از پوشیدن آن‌ها احساس خوبی داشته باشید.

 

زیره کفش بچه گانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

به دنبال یک زیره دارای الگو یا بافت دار و غیر صاف در کف کفش کودک باشید، زیرا این کار باعث ایجاد کشش می‌شود و از لغزش آسان کودک بر روی سطوح صاف جلوگیری می‌کند.

شهر کفش - زیره کفش بچه گانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

زیره کفش باید به اندازه کافی محکم و ضخیم باشد تا از پا در برابر درد و آسیب محافظت کند، اما همچنان زیره کفش‌های بچه گانه باید انعطاف پذیر باشد تا با پا خم شود و راه رفتن را برای کودک آسان کند. زیره کفش بچه گانه نرم و راحت باعث می‌شود کودک از دویدن و بازی کردن لذت ببرد و همچنین از ضربات وارد شده بر پای کودک نیز جلوگیری کند. در هنگام خرید کفش‌های بچه گانه آن‌ها را تا کنید، کفش باید از نوک پا خم شود. نباید از وسط خم شود.

زیره میانی کفش‌های بچه گانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

اطمینان حاصل کنید که زیره میانی کفش‌هایی که برای کودک خود می‌خرید، از مواد جاذب ساخته شده باشد. تا شوک‌ها و ضربه‌های وارد شده به پا را جذب کند.

رویه کفش نوزاد یا بچه گانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

عمق کفش‌هایی که می‌خواهید بخرید را بررسی کنید تا مطمئن شوید که رویه کفش به انگشتان پا یا ناخن‌های پا فشار نمی آورد. قسمت رویی کفش کودک می‌تواند از چرم، بوم یا مواد بافت جدیدتر باشد. از آنجایی که پاهای کودکان به شدت عرق می‌کند، قسمت بالایی کفش آنها باید از مواد قابل تنفس مانند مش یا بوم ساخته شده باشد. از خرید کفش‌های کودکانه ساخته شده با مواد مصنوعی مانند پلاستیک اجتناب کنید.

پنجه کفش بچه گانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

به دنبال کفش‌هایی با پنجه گرد باشید تا به انگشتان پا فضای بیشتری برای حرکت بدهید. به یاد داشته باشید که کفش از ابتدا باید راحت باشد. اگر کفشی به درستی طراحی نشده باشد یا متناسب با پای کودک شما نباشد، باعث درد و تاول در پای کودک می‌شود. به طور مکرر پای کودک خود را از نظر قرمزی یا تاول بررسی کنید، که ممکن است نشان دهنده نیاز به کفش‌های بزرگتر یا پهن تر باشد.

شهر کفش - پنجه کفش بچه گانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

کفی کفش بچه گانه چه ویژگی باید داشته باشد؟

ممکن است بخواهید کفش‌هایی بخرید که دارای کفی‌های بالشتکی باشند. اکثر کودکان نیازی به تکیه گاه یا قوس خاصی در کفی کفش ندارند. همه کودکان نوپا کمتر از 16 ماه کف پای صافی دارند و فقط در 6 تا 8 سالگی قوس کامل پیدا می‌کنند. در نتیجه در این بازه حتما به شکل کف پای کودک توجه کنید و اگر آن‌ها کف پای صاف یا هر نوع ویژگی دیگری در قسمت کف پا دارند به پزشک ارتوپد مراجعه کنید و از کفی طبی در کفش بچه گانه استفاده کنید.

پاشنه کتونی بچه گانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

پاشنه کفش دخترانه ممکن است زیبا به نظر برسند، اما همیشه از خرید کفش پاشنه دار برای کودکان اجتناب کنید. نه تنها راه رفتن با پاشنه برای کودکان دشوار است، بلکه برای رشد مناسب پا نیز مضر است. وقتی صحبت از کفش‌های بچه گانه می‌شود، کفش‌های صاف و یکدست مدنظر ما است. البته باید گفت بچه‌های بزرگ‌تر می‌توانند کفش‌های پاشنه دار بپوشند، اما نباید پاشنه آن‌ها خیلی بلند باشند. معمولا آن‌ها نباید بیشتر از 1 اینچ یا به عبارتی 2.5 سانتی متر باشند زیرا پاشنه‌های بلند باعث می‌شود پا به جلو سر بخورد و انگشتان پا در داخل کفش جمع شوند.

در نهایت اگر راجع به دانستن انداز دقیق پای کودک خود نگرانی دارید، با جراح ارتوپد پا مشورت کنید.

انواع مختلف کفش بچه گانه

تا به اینجا متوجه اهمیت اتخاب سایز درست کفش و قسمت‌های مختلف کفش شدیم. اما باز هم بهتر است که از یک فروشگاه کفشی خرید کنید که در آن کارمندان آموزش دیده اند تا به شما در خرید کفش با اندازه درست در طول، عرض و نوع کفش مناسب راهنمایی کنند.

شهر کفش - انواع مختلف کفش بچه گانه

درست مانند کفش‌های بزرگسالان، اندازه کفش‌های کودکان نیز مطلق نیست. یک سایز خاص در یک سبک ممکن است کاملاً مناسب باشد، اما در مارک دیگری خیلی بزرگ باشد. به این واقعیت توجه کنید که پاهای کودک شما هنوز در حال رشد است و امتحان کردن هر جفت کفش قبل از خرید اهمیت دو چندان دارد. شما علاوه بر سایز مناسب، باید به نوع کفش و کاربردی که از آن انتظار دارید نیز اهمیت دهید.

کفش‌های پیاده روی بچه گانه

 این کفش‌های کتانی سبک، ضربه‌های بیشتری را در پاشنه و کفی که در انتهای آن کمی گرد است، جذب می‌کنند. این کفش اجازه می‌دهد تا وزن کودک شما از پاشنه به انگشتان پا به آرامی جابجا شود در حالی که همچنان از قوس کمر حمایت می‌کند.

شهر کفش - کفش‌های پیاده روی بچه گانه

کفش‌های مخصوص دویدن بچه گانه

 به دنبال مدل‌هایی باشید که سبک وزن و انعطاف‌پذیر باشند، همچنین کنترل بیشتری بر پاشنه داشته باشند و به جذب ضربه در پای کودک کمک کنند. کف کفش مخصوص دویدن بچه گانه باید باید کشش بهتری را ارائه دهد. جذب شوک اضافی و حمایت از پا درکفش‌های دویدن، خطر ابتلا به درد ساق پا، درد پاشنه و تاندونیت را کاهش می‌دهد.

کفش‌های چند کاربری بچگانه

این کفش‌های کتانی همه‌ کاره، دارای کفی محکم و پایدار هستند. کشش مناسبی دارند و از پهلوی پا به درستی حمایت می‌کنند. آن‌ها همچنین دارای خاصیت ضربه‌گیری هستند. اگر کودک شما دارای قوس‌های بلندی در کف پا است، بهتر است برای او کفش بخرید که دارای زیره میانی نرم‌تری است.

کفش بچه گانه برای مدرسه

استایل و تناسب کفش برای کودکان در سن مدرسه مهم است. در این سن، آن‌ها می‌توانند گزینه‌های مختلفی از جمله کفش‌های ورزشی، صندل، کفش‌های پیاده‌روی و غیره را انتخاب کنند.

شهر کفش - کفش بچه گانه برای مدرسه

کفش بچه گانه مناسب برای فصل بهار و تابستان

کفش‌های slip on بچه گانه

وقتی صحبت از کفش‌های تابستانی بچه گانه می‌شود، راحتی بالاتر از همه چیز است. پاهای سوخته و تاول زده، دردناک و ناراحت کننده می‌توانند لحظات کودک شما را خراب کنند و بچه‌ها ممکن است به سادگی از راه رفتن امتناع کنند. شما کفشی می‌خواهید که در حالی که کودک نوپا فعال و سرزنده است، آب می‌پاشد و زیر نور آفتاب سرگرم می‌شود، در پای او بماند.

کفش‌های نوع slip on یا بدن بند، برای یک روز گرم در کنار دریا ایده‌آل هستند. این کفش‌ها پای کودکان را از ماسه داغ، زباله، شیشه‌های شکسته و همچنین موجودات دریایی محافظت می‌کنند. همچنین آن‌ها بسیار سبک هستند و به راحتی می‌توان آن‌ها را درآورد و پوشید، شیک هستند و با جوراب یا بدون جوراب به خوبی عمل می‌کند. علاوه بر این، این کفش‌ها را به راحتی می‌توانید با انوع لباس‌های تابستانی و بهاره بچه گانه ست کنید.

صندل‌های بچه گانه

صندل‌ها سبک و انعطاف پذیر هستند و برای استفاده در تابستان و هوای گرم طراحی شده اند و رطوبت را جذب نمی کنند. بست‌های قابل تنظیم آن‌ها باعث می‌شود تا اندازه متناسب تری داشته باشند و از لغزش‌های پا جلوگیری می‌کنند.

خواندن
بهترین کفش برای کمر چه ویژگی هایی باید داشته باشد

کفش‌های کتونی بچگانه ساده یا چراغ دار

صرف نظر از سن کودک شما، کفش‌های ورزشی یا کفش‌های کتونی الزامی هستند. کفش‌های کتونی بچه گانه، برای کودکان بسیار راحت هستند، آن‌ها معمولاً بهترین انتخاب برای بچه‌ها هستند که ثبات، چابکی و کشش کودک شما را در فضای داخلی و بیرونی تضمین می‌کنند. پسرها نباید در هنگام ورزش و جست و خیز، کفش کروکس یا صندل بپوشند و دختربچه‌ها نباید کفش‌های لغزنده یا دمپایی بپوشند، زیرا این کفش‌ها حمایت کافی برای یک روز پر از بازی برای کودکان را ارائه نمی‌دهند. روز کودک خود را در مدرسه یا زمین بازی معادل یک تمرین ورزشی یا زمانی که باشگاه می‌روند در نظر بگیرید و با خرید کفش کتونی بچه گانه خیال خود را از این بابت راحت کنید.

کفش بچه گانه مناسب برای فصل پاییز و زمستان

چکمه‌های بارانی

چکمه‌های بارانی بسیار همه کاره هستند. آنها در انواع آب و هوا و هر شرایطی کار می‌کنند. کفش‌های بارانی بچه گانه به همان اندازه که برای پوشیدن در مرکز خرید خوب هستند برای جست و خیز در حیاط هم مناسب هستند. با پوشیدن جوراب‌های پشمی حتی می‌توانید از این بوت‌های بچه گانه در برف و زمستان هم استفاده کنید.

شهر کفش - کفش بچه گانه مناسب برای فصل پاییز و زمستان

انواع مدل کفش‌های کتانی بچه گانه شیک و جدید

کفش‌های کتانی واقعاً نیازی به توضیح ندارند، زیرا هر بچه‌ای بدون توجه به هر فصل به یک جفت کفش ورزشی برای دویدن و بازی کردن نیاز دارد. کفش‌های کتانی بچه گانه معمولا از موادی در رویه و زیره ساخته شده اند که در برابر نفوذ آب، مقاوم هستند و اگر مقداری ساق به آن‌ها اضافه شود برای فصل زمستان و راه رفتن در برف نیز قابل استفاده هستند.  در این بخش برخی از عکس‌های مدل‌های کفش کتانی بچه گانه آورده شده است:

شهر کفش - انواع مدل کفش‌های کتانی بچه گانه شیک و جدید

برای کودکان به دنبال کفشی باشید که به خوبی مناسب سایز پای او باشد، قابلیت تنفس داشته باشد، انعطاف پذیری داشته باشد و به اندازه کافی حمایت و محافظت در برابر عوامل خارجی داشته باشد. کفش‌های بندی چسبی را کودکان خیلی راحت می‌توانند بپوشند و درآورند و به راحتی به گشت و گذار بپردازند.

کفش‌های کتونی بچه گانه باید دارای پنجه جا دار باشند و به کودکان حس راحتی در هنگام راه رفتن را الغا کنند.

شهر کفش - انواع مدل کفش‌های کتانی بچه گانه شیک و جدید

کفش‌های کتونی بچه گانه همچنین گزینه‌های مناسبی برای کودکانی هستند که به تازگی راه می‌روند. زیرا آن‌ها مچ پای کودک را از پیچ خوردن هنگام راه رفتن و گاهی افتادن حمایت می‌کنند. کفش‌های کتونی چرم بچه گانه برای کودکانی که دوست دارند بیرون از خانه فعالیت زیادی داشته باشند، مناسب است، زیرا آن‌ها قابلیت تنفس دارند، سبک هستند و پای کودک با پوشیدن آن‌ها خسته نمی شود و عرق نمی کند.

شهر کفش - انواع مدل کفش‌های کتانی بچه گانه شیک و جدید

کفش‌های کتونی چسبی و بندی با رویه‌های بافت و مش بسیار سبک و زیبا هستند و پوشیدن و درآوردن آن‌ها به کودک احساس استقلال می‌دهد زیرا خودش به تنهایی می‌تواند این کار را انجام دهد.

شهر کفش - انواع مدل کفش‌های کتانی بچه گانه شیک و جدید

کفش‌های کتونی نایک بچه گانه هم نیازی به تعریف ندارند. مواد اولیه با کیفیت، طراحی درست و ساختار درست کفش، گزینه‌هایی هستند که به کودک کمک می‌کنند بهترین تجربه‌ها را از راه رفتن و بازی کردن داشته باشد.

کفش‌های کتونی ریبوک بچه گانه، بهترین گزینه برای کودکان نوپا هستند. این کفش‌های کتونی علاوه بر کودکان نوپا برای کودکان بزرگتر یا حتی نوجوانان نیز سایز بندی دارند.

شهر کفش - انواع مدل کفش‌های کتانی بچه گانه شیک و جدید

چکمه‌های چرمی بچه گانه

یک جفت چکمه چرمی، چه چکمه‌های سواری یا چکمه‌های دخترانه یا فقط یک جفت چکمه چرمی خوب برای پسران، برای موقعیت‌های زیادی از مدرسه تا برف بازی و پیاده روی در برف خوب کار می‌کند. بعلاوه آن‌ها انگشتان پا را گرم نگه می‌دارند. کفش‌های تمام چرمی را می‌توانید با یک محصول ضد آب اسپری کنید تا از ضد آب و برف بودن آن‌ها اطمینان مضاعف داشته باشید. برخی از کفش‌های چرمی هم ساخته شده از چرم صیقلی و سنباده شده هستند و این فرایند آن‌ها را ضعیف تر از چرم پرداخته نشده می‌کند، اما آنها همچنین کاملاً ضد آب هستند. آب و برف در آن‌ها فرو نمی رود.

شهر کفش - انواع مدل کفش‌های کتانی بچه گانه شیک و جدید

 

کفش‌های گورتکس بچگانه

اگر یک جفت کفش با تکنولوژی Gore-Tex طراحی شده است، آن را یک موهبت الهی در نظر بگیرید. این بدان معنی است که پاهای کودک شما خشک، گرم و قابل تنفس می‌ماند. بدون اینکه برف و آب وارد آن شود. وقتی پاهای کودک شما در تمام طول روز در چکمه محصور می‌شوند، عرق می‌کنند. در نتیجه به یک جفت کفش نیاز دارید که عرق را از بین ببرد و در عین حال آب و برف وارد آن نشود. تاکنون فقط مواد گورتکس می‌توانند این کار را انجام دهند. در حالی که کفش‌های ساخته شده با این فناوری ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند، اما واقعا ارزش هزنه کردن را دارند.

خرید کفش نوزادی

نوزادان نیازی به کفش ندارند. آنها فقط به پاپوش یا جوراب‌های گرم برای گرم نگه داشتن پاهایشان نیاز دارند. البته اگر مایل به خرید کفش نوزادی هستید باید بدانید که کفش آن‌ها باید انعطاف پذیر باشد نه اینکه یک تکیه گاه سفت و محکم داشته باشد که پای کودک در آن بی حرکت باقی بماند. همچنین بسیار مهم است که شکل کفش شبیه پای کودک باشد. سبک بودن کفش بچه در این بازه سنی نیز بسیار مهم است. آن‌ها باید بتوانند پاهای خود را به راحتی حرکت دهند و کفش‌های سنگین باعث اذیت آن‌ها می‌شود در نتیجه مدام تمایل دارند آن‌ها را از پای خود در آورند.

شهر کفش – قیمت کفش نوزادی

قیمت کفش نوزادی

نوزادان معمولا نیازی به خرید کفش گران قیمت ندارند. قیمت کفش نوزادی معمولا بخاطر ظاهر کفش است. هرچه ظاهر لوکس تر و زیباتری داشته باشند قیمت این کفش‌های کودکانه نیز بالاتر می‌رود. در هر صورت اگر رویه این کفش‌ها به پای نوزاد فشار وارد نکند و به پای او کوچک نباشد ، حتی بزرگ بودن آن‌ها نیز ایرادی ندارد، چون نوزاد توانایی راه رفتن ندارد که کفش او بتواند در شکل پایش تاثیر بگذارد یا برای او مشکل ایجاد کند.

قیمت کفش بچه گانه

بزرگ کردن بچه‌ها هزینه زیادی دارد، اما کفش‌های آنها جایی برای کاهش هزینه‌ها یا صرفه جویی در هزینه‌ها نیست. پیامدهای بلندمدت کفش‌های نامناسب و غیرحمایت کننده بسیار زیاد است. این افراد کوچک و فعال به بهترین کفش‌ها نیاز دارند تا بتوانند بدوند، بپرند و به دلخواه خود بازی کنند و آنها را برای آینده ای سالم تر، شادتر و موفق تر آماده کنند. کفش‌های باکیفیت نه تنها از رشد مناسب پاها، قوس‌ها، رباط‌ها، ماهیچه‌ها، استخوان‌ها و همه این‌ها حمایت می‌کنند، بلکه به کودکان ما اجازه می‌دهند و آنها را تشویق می‌کنند تا سبک زندگی سالم و فعالی داشته باشند که در آینده برای آنها مفید باشد. در نتیجه در قیمت کفش بچه گانه باید همه این موارد حمایتی را لحاظ کنید. همچنین برندهای اورجینال نیز در قیمت کفش بچه گانه تاثیر زیادی دارند. کفش‌های اورجینال را معمولا با قیمتی بالغ بر 3 تا 4 برابر کفش‌های غیر مارک می‌توانید تهیه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.