مقالات

راهنمای خرید ساک ورزشی مثل حرفه ای ها

راهنمای خرید ساک ورزشی

کیف و ساک ورزشی یکی از لوازم جانبی مورد نیاز برای ورزشکاران است تا بتوانند لوازم، لباس ها و تجهیزات ورزشی خود را هنگام مراجعه به باشگاه یا زمین ورزشی در داخل آن به صورت کاملاً منظم و دسته بندی شده قرار دهند. خرید کیف ورزشی یک ضرورت برای هر ورزشکاری است چرا که از گم شدن وسایل شخصی او جلوگیری کرده و باعث می شود لباس های ورزشی او همواره تمیز باقی بماند.
مدل های مختلفی از کیف و ساک ورزشی در بازار وجود دارند که متناسب با سلیقه خانم ها و آقایان در مدل های طرح ها و رنگ های جذاب طراحی شده اند. با وجود مشغله های روزمره ورزش روزانه در شادابی و نشاط جایگاه بسیار والایی داشته خیلی از ما هم به علت نداشتن حوصله وسایل مناسب از رفتن به باشگاه یا حداقل ورزش منظم خودداری می کنیم بااینحال گه شما هم قصدتون رو جدی کردین که دیگه از این هفته باشگاه رفتن رو شروع کنین حتما به دنبال ساک و کوله ورزشی باشگاهی مناسب هستید. پس در پست امروز سعی کردیم اصلی ترین مطالبی را که شما برای خرید ساک ورزشی بایستی ملاک قرار دهید را باهم بررسی کنید پس تا انتهای متن چشم از فروشگاه اینترنتی شهرکفش برندارید.
شاید قبل از این مقاله مطالب زیادی درباره راهنمای خرید ساک ورزشی خونده باشید ولی راهنمای خرید ساک ورزشی شهرکفش شامل مطالب مفیدی است که شما را از سرچ بیشتر برای پیداکردن ساک ورزشی مناسبتون بی نیاز می کنه . بی خوب برای اینکه انصاف رعایت بشه ابتدا راهنمای خرید کیف ورزشی رو به دو قسمت راهنمای انتخاب ساک ورزشی مردانه و زنانه تقسیم می کنیم.


فهرست مطالب

  1. انواع دسته بندی کیف و ساک ورزشی
  2. نکات کلیدی انتخاب ساک ورزشی مردانه
  3. نکات کلیدی انتخاب ساک ورزشی زنانه
  4. خلاصه و جمع بندی

شاید خیلی از ما ها بگیم دیگه آخه مگه ساک ورزشی هم راهنمای خرید می خواد مگه ولی خوب همه اینطور نیستن خیلی ها برای خرید ساک ورزشی شاید جندین روز وقت بزارن.  از همین اولش بگم راستیش انتخاب ساک ورزشی و یا کلا وسایل و تجهیزات ورزشی رو حتما با حوصله و صبر انجام دهید چرا که با تنوع بسیار بالای برندها و طرح در وهله اول خرید تجهیزات ورزشی به خصوص ساک های ورزشی دچار سردرگمی خواهید شد.  یک ورزشکار چه مبتدی باشد و چه حرفه ای نیاز به یک کیف و یا بهتر است بگوییم ساک ورزشی دارد از آنجایی که برندهای مختلفی از انواع کیف و ساک ورزشی در بازار وجود دارد و هر کدام دارای یک ابعاد و اندازه و طرح و مدل هستند، لذا انتخاب و خرید این لوازم جانبی ورزشی برای برخی از افراد حساسیت زیادی دارد. برخی از انواع کیف ورزشی باشگاهی برای ورزش‌های سالنی مانند فوتسال، بسکتبال یا والیبال طراحی شده اند و از نظر قسمت های مختلف، متنوع تر می باشند. پیشنهاد ما برای خرید انواع ساک و کوله ورزشی از برندهای ریباک آدیداس نایک اسیکس باوجود تمامی این روش های خرید ساک ورزشی می تونید از کلکسیون متنوع انواع ساک های ورزشی موجود در فروشگاه اینترنتی شهرکفش نیز دیدن نمائید.

انواع دسته بندی کیف و ساک ورزشی

چهار نوع اصلی کیف باشگاهی وجود دارد؛ کیف های رو دوشی (strap bags) کیف دوفل (duffel bags)، کیسه های ورزشی (sack bags یا gym sacks) و کوله پشتی (backpacks).

کیف های رو دوشی (strap bags)

محبوب ترین کیف های ورزشی دارای بند روی شانه یک و جفت دسته هستند. کیف های رو دوشی (strap bags) دارای چندین بخش و جیب های متعدد بوده و دارای یک فریم داخلی برای حفظ ظاهر کیف و نگه داشتن وسایل در مکان خود هستند.

خواندن
کفش بولینگ | کفش بولینگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

کیسه های ورزشی (sack bags یا Gym Sacks)

کیسه های ورزشی جایگزینی برای کیف های باشگاهی هستند. این کیسه ها کوچک و سبک بوده و به راحتی توسط کاربر قابل استفاده هستند. کیسه های ورزشی یک محفظۀ به اندازۀ کافی بزرگ برای جای دادن کفش ورزشی، لباس و اشیاء کوچک مانند کلید و تلفن دارند. بسیاری از آن ها با کشیدن یک طناب محکم در بالای آن به خوبی بسته می شوند. افرادی که به دنبال وسیله ای ساده برای بردن وسایل خود به باشگاه هستند می توانند انواع مختلف آن را پیدا کنند.

کیف دوفل (duffel bags)

کیف دوفل یک انتخاب سنتی برای باشگاه روندگان است. این کیف ها استوانه ای بوده و از کرباس تولید شده می شوند. کیف های دوفل به صورت یک محفظۀ بزرگ همراه با دو دسته طراحی می شوند. برخلاف کیف های رو دوشی، کیف های دوفل سنتی دارای فریمی برای حفظ ظاهر آن ها نیستند. این کیف ها بهترین انتخاب برای افرادی هستند که قصد حمل تعداد زیادی لباس و تجهیزات ورزشی را دارند. در ذهن داشته باشید که برخی کیف های رودوشی مدرن تحت عنوان کیف دوفل نامیده می شوند.

کوله پشتی (backpacks)

برخی از کیف های ورزشی به صورت کوله پشتی طراحی می شوند. این مدل کیف ها برای افرادی که نیاز به فضای بیشتری نسبت به کیسه های ورزشی دارند، اما می خواهند به صورت کاملاً راحت کیف را در پشت خود حمل کنند، مناسب است.

محفظه های کیف

ممکن است از یک تور در داخل کیف برای جدا کردن لباس های تمیز از لباس هایی که در باشگاه پوشیده شده، استفاده گردد. در بعضی موارد تعداد محفظه ها و جیب ها در کیف های باشگاهی بسیار گسترده است. ممکن است شش تا هشت مکان مختلف برای جای دادن تجهیزات در کیف وجود داشته باشد. برخی از جیب ها در قسمت خارجی کیف قرار دارند و برخی جیب ها دارای لایه هایی برای محافظت بیشتر از وسایل هستند. برخی محفظه ها ضد آب و مناسب مایو و لباس های خیس می باشند. بهتر است قبل از خرید، لیستی از وسایلی را که می خواهید در کیف بگذارید تهیه نمایید. تعیین کنید که چه وسایلی باید جدا گذاشته و محافظت شوند.

محفظۀ نگهدارندۀ بطری آب

بطری آب درون کیف ممکن است نشت کند و بقیۀ وسایل را خیس نماید. کیفی را جستجو کنید که دارای محفظۀ نگهدارندۀ بطری آب در خارج از کیف باشد. محفظه های الاستیک و توری شکل ایده ال هستند، زیرا می توانند بطری هایی با سایز های مختلف را در خود جای دهند.

دوخت: دستگیره‌ی ساک ورزشی مهم‌ترین قسمت آن است. دستگیره باید خوش‌دست و منعطف باشد و با دوختی محکم به بدنه متصل شده باشد تا در اثر وزن و جابجایی، در طول زمان جدا نشده و کار را برای ورزشکار سخت نکند. همچنین دوخت محکم و تمیزدوزی شده‌ی دور تا دور، داخل، جیبها و کف ساک موجب می شود دوام محصول بالا رفته و نگرانی در هنگام استفاده وجود نداشته باشد.

نکات کلیدی راهنمای خرید ساک ورزشی مردانهکوله ورزشی ریباک

مدل های کیف و ساک ورزشی مردانه از لحاظ طرح و رنگ، ساده تر از مدل های کیف ورزشی زنانه هستند. سلیقه آقایان به گونه ای است که به خرید کیف ورزشی با فضای یکپارچه، تمایل بیشتری نشان می‌ دهند. مدل های مختلفی از کیف و ساک ورزشی مردانه نیز در بازار وجود دارد که متناسب با نیاز مشتری قابل تهیه است. هنگام خرید کیف مردانه برای قرار دادن لوازم ورزشی نیز باید دقت داشت که ابعاد و وزن آن متناسب با توان حرکتی ورزشکار باشد.

خواندن
کفش جردن از آغاز تا به امروز

. در خرید کیف و ساک ورزشی دقت داشته باشید که جنس کیف از مواد مقاوم ساخته شده باشد و دسته کیف به گونه ای باشد که برای حمل و نقل، راحتی بیشتر را برای دستام شما فراهم کند.

ترجیحاً کیف های ورزشی را انتخاب کنید که مطابق با ارگونومی و اصول حمل لوازم شخصی طراحی شده باشند. آن دسته از مدل های کیف و ساک ورزشی که به صورت کوله پشتی طراحی شده‌اند، نباید فشار اضافی را به شانه ها و کمر ورزشگاه وارد کنند.

یکی دیگر از نکات مهم در خرید کیف ورزشی ارزان قیمت این است که دقت داشته باشید که چه تعداد لوازم و وسایل را قرار است داخل کیف قرار دهید. اگر برای خرید کیف و ساک وررزشی هنوز با سوالات و ابهاماتی مواجه هستید،

کیف های ورزشی مردانه معمولا از جنس کرباس، نایلون و چرم تولید می شوند.

یکی از نکات بسیار مهم به خصوصو برای آقایان قیمت کیف های ورزشی هست.
قیمت ساک ورزشی: جنس و کیفیت پارچه به کار رفته در دوخت و تولید یک ساک ورزشی در کنار موارد دیگری از جمله: تعداد جیب ها، سایز کیف، میزان تحمل وزن، ضدآب بودن و غیر سبب می شود تا قیمت ساک ورزشی مشخص شود. منتها شما همیشه یادتان باشد با توجه به نوع نیازتان باید اقدام به خرید محصولات و وسایل مورد نیازتان نمایید و اگر از دسته کسانی هستید که در طول هفته تنها یکبار به باشگاه های ورزشی مراجعه می کنید، از ساک های ورزشی ارزان قیمت برای این منظور استفاده نمایید.


 

پیشنهاد سردبیر:

مطمئنا اگه برای تناسب اندامتون از پیاده رویی استفاده می کنید به دنبال کفش پیاده رویی اسکچرز هستید. مشاهده کلسیون کامل کفش اسکچرز

 


نکات کلیدی راهنمای خرید ساک ورزشی زنانهساک ورزشی ریباک صورتی

برای خرید کیف ورزشی زنانه لازم است به کیفیت جنس کیف، اندازه ها و تعداد فضای موجود برای قرار دادن وسایل دقت داشته باشید. معمولاً خانم ها وسایل جانبی بیشتری نسبت به آقایان دارند و بنابراین نسبت به خرید یکی از مدل های کیف ورزشی زنانه با فضای بیشتر، تمایل بیشتری نشان می‌دهند.مطمئنا برای انتخاب مدل های کیف ورزشی زنانه، با طرح ها و رنگ های بسیار جذاب و زیبا مواجه می شوید. این کیف های ورزشی، تنوع رنگ بیشتری نسبت به مدل‌های مردانه دارند و اکثر آنها دارای وزن سبک بوده و برای حمل کردن ساده تر هستند. حتما اگه بین دوستانتان کسی به راهنمای خرید ساک ورزشی نیاز داشت این مطالب رو براش بفرستین.

خلاصه و جمع بندی

با مطالعه راهنمای خرید ساک ورزشی دقیقا می دونید برای انتخاب یک ساک ورزشی توپپپ بایستی به نکات توجه کنید. در انتها اینو بهتون بگم که هیچ وقت برای ورزش کردن دیر نیست و اینکه بهترین زمان برای ورزش کردن همین الانهههه فقط حتما قبل از تمرین به خودت انرژی بدین و پس از تمرین ورزشی با استفاده از مواد غذایی مغذی و ویتامین ها و مکمل ها اثر ورزش خود را چندین برابر کنید. فروشگاه اینترنتی شهرکفش با دارا بودن کلسیون متنوعی از ساک و کوله های ورزشی مردانه و زنانه و انواع تجهیزات وزرشی باشگاهی از قبیل طناب حلقه هولاهوپ انواع کفش و کتونی فوتبالی کش های تی آر ایکس قمقمه و شیکر بدنسازی بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. راهنمای خرید ساک ورزشی راهنمای خرید ساک ورزشیراهنمای خرید ساک ورزشیراهنمای خرید ساک ورزشیراهنمای خرید ساک ورزشیراهنمای خرید ساک ورزشیراهنمای خرید ساک ورزشی


نویسنده: کامران نوروزی

 

بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “راهنمای خرید ساک ورزشی مثل حرفه ای ها

  1. ممنون … واقعا عالی و بدرد بخور بود .

    1. محمد حسن حسین پور گفت:

      خواهش میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.