مقالات

راهنمای خرید اینترنتی کفش-نکاتی برای خرید آنلاین کفش

راهنمای خرید اینترنتی کفش | نکاتی که باید بدانیم

هیچ چیز نمی تواند جایگزین تجربه خرید در یک فروشگاه فیزیکی شود ، به خصوص اگر ما در مورد کفش صحبت می کنیم. اما مزایای خرید اینترنتی کفش چه چیزی است؟ برای کسانی که وقت زیادی برای رفتن به بیرون از خانه و خرید ندارند ، داشتن یک مغازه 24 ساعته باز و دسترسی به آن از خانه مخصوصا اگر فاصله آن فروشگاه تا فرد بسیار زیاد برای مثال فاصله شهر به شهر یا کشور به کشور باشد  یک فرصت بینظیر است.

خرید اینترنتی کفش چالش بزرگی است که اغلب اوقات باعث می شود دور کفش خریدن بصورت آنلاین را خط بکشیم. ممکن است زمان هایی را تجربه کرده باشید که منتظر رسیدن کفش خریداری شده به صورت اینترنتی هستید، کفش شما به دستتان می رسد اما بجای اینکه خیلی راحت آن را بپوشید متوجه می شوید سایز نادرستی سفارش داده اید و اینجاست که سعی می کنید به زور پای خود را در کفش قرار دهید.

گرچه خرید اینترنتی کفش عالی است – چون شما به مارک های بی شماری دسترسی دارید که در فضای خرده فروشی های فیزیکی آن ها را نمی توانید ببینید – اما نکته منفی این است که آیا یافتن کفش هایی که مطابق تصاویر و توضیحات باشد ، پوشیدن آنها راحت باشد و اندازه آن مناسب پاهای شما باشد وجود دارد؟

در این مقاله تلاش می کنیم نکاتی را که باید هنگام خرید اینترنتی کفش به آن ها اهمیت دهید را لیست کنیم تا شما بتوانید یک جفت کفش مناسب خریداری کنید و پول شما هدر نرود.

از فروشگاه هایی بصورت اینترنتی خرید کنید که بتوانید روی عکس‌های آن زوم کنید

یکی از بزرگترین چالش هایی که اکثر افراد در خرید آنلاین کفش با آن مواجه هستند، قابلیت زوم کردن روی تصاویر محصول است. اگر نتوان روی تصویر محصول زوم کرد دیدن دقیق کیفیت جنس آن و ظاهر آن بسیار دشوار است. از فروشندگانی که تصاویر واضحی از محصول از چند زاویه در سایت خود دارند ، خرید اینترنتی کفش را انجام دهید. بزرگنمایی تصاویر محصولات باعث می شود بتوانید رنگ و بافت کفش را به دقت ببینید و ظرافت ها و زیبایی که در کفش وجود دارد را به دقت مشاهده کنید.

بهتر است کفش هایی را خریداری کنید که توسط مدل‌ها پوشیده شده اند

خرید اینترنتی کفش

گاهی اوقات ، دیدن کفش پوشیده شده توسط یک مدل می تواند  کمک کننده باشد. این امر به ویژه هنگامی که می خواهید یک سبک جدید را امتحان کنید بیشتر کمک می کند. به عنوان مثال ، روی پاهای یک مدل ، شما می توانید به راحتی ببینید که پاشنه کفش حدودا چقدر است و جلوی کفش چه مقدار از انگشتان پا را نشان می دهد ، یا بندهای کفش چه میزان پایین تر یا بالاتر از مچ پا را می پوشاند. اگر تصاویری که مورد نظر شما هستند در دسترس نیست و کفش ها از یک مارک تجاری اصلی هستند ، سعی کنید عکس های آنها را در جای دیگری جستجو کنید.

فروشگاه های اینترنتی مختلف روش های متفاوتی برای ارائه و نمایش محصول خود دارند و ممکن است شما بتوانید تصاویر متنوعی را ببینید که با نورپردازی یا سبک های  متفاوت تصویر برداری شده اند.

بیشتر بخوانید:

برند اسکچرز معتبرترین برند ارتوپدی دنیا

قبل از خرید اینترنتی کفش حتما پاهای خود را اندازه‌گیری کنید

یک جوراب با ضخامتی که می خواهید کفش خود را با آن بپوشید، به پا کنید، پاهای خود را یکی یکی روی کاغذ سفید قرار دهید و با مداد رئوس آن ها را روی کاغذ علامت بزنید . طول نوک انگشت شست تا پاشنه پا را اندازه بگیرید. پای چپ و راست اکثر افراد در اندازه های مختلف است ، بنابراین اندازه گیری را برای هر دو طرف انجام دهید. با این کار می توانید با مراجعه به نمودارهای تبدیل ، از اندازه کفش خود برای مارک های مختلف مطلع شوید.

خواندن
تفاوت کتونی اورجینال با کتونی های کپی یا فیک

از اندازه هایی که هر برند برای کفش خود استفاده می کند مطلع شوید

اندازه گذاری اغلب در بین مارک های متفاوت با یکدیگر متفاوت است ، حتی گاهی اوقات در همان مارک تجاری نیز ممکن است اندازه ها با یکدیگر متفاوت باشند. سایت های خریدی که مارک های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهند ممکن است یک اندازه و نمودار تبدیل را به عنوان راهنما ارائه دهند اما باید توجه داشته باشید که هر برند برای خود نیاز به جدول تبدیل جداگانه دارد . اگر برندی که شما علاقه مند به خرید از آن هستید وب سایت اختصاصی برای خود دارد، برای فهم بهتر سایز کفش و مطابقت آن با سایز پا حتما به آن سایت مراجعه کنید.

برندهایی را انتخاب کنید که قبلا از آن ها خریداری کرده اید

خرید اینترنتی کفش

در صورتی که شک دارید، به خرید مارک هایی بپردازید که قبلاً از آن ها استفاده کرده اید. به این ترتیب درک بهتری از اندازه و چگونگی قرارگیری کفش روی پاهایتان خواهید داشت.

از خرید اینترنتی کفش های ارزان قیمت شروع کنید

اگر اولین بار است که از یک وب سایت یا مارک خاص خرید اینترنتی کفش را انجام می دهید، با یک سفارش آزمایشی شروع کنید. بعد از اینکه تشخیص دادید که اندازه و تناسب برند برای شما مناسب است ، حالا با خیال راحت می توانید به خرید ادامه دهید.

دقت کنید که سایت فروشگاهی ضمانت کالا و برگشت و تعویض کالا را جز خدمات خود داشته باشد

قبل از خرید اینترنتی کفش به سیاست هایی که فروشگاه برای بازگشت و تعویض کالا درنظر گرفته است توجه کنید. هنگامی که می خواهید کفش را بپوشید مارک ها و لیبل های چسبیده روی آن را نکنید. اگر کفش مناسب پای شما نیست وقت خود را تلف نکنید و ظاهر کفش را نیز با پوشیدن بیش از اندازه آن خراب نکنید. سریع کفش را مرجوع کنید. کفش را ابتدا در خانه و روی فرش بپوشید تا به آن آسیب نرسد و بتوانید آن را مرجوع کنید.

از دیدگاه مشتریانی که از سایت خرید کرده اند استفاده کنید

خرید اینترنتی کفش

زمانی که تصمیم به خرید گرفتید حتما به پیام ها و کامنت هایی که مشتریان روی سایت گذاشته اند توجه کنید تا متوجه شوید، چقدر محصول به تصویر و سایز گفته شده در سایت نزدیک است.

بیشتر بخوانید:

کفی مموری فوم (Memory Foam) چیست | چرا بهتر است از کفی مموری فوم استفاده کنیم

از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید که فروشگاه فیزیکی نیز داشته باشند

اولین نکته برای جلوگیری از اشتباه در خرید ، انتخاب یک فروشگاه آنلاین با سابقه قابل اعتماد است. بهتر است ، از سایت هایی خرید کنید که مغازه فیزیکی نیز دارد، فروشنده هایی که در زمینه فروش کفش فعالیت فیزیکی و مستقیم داشته اند فعالیت تضمین شده و تجربه خوب در این زمینه دارند و بهتر می توانند شما را راهنمایی کنند.

مواد بکار رفته در ساخت کفش را درنظر بگیرید

اگرچه تصویر محصول می تواند به شما در انتخاب کمک کند ، اما همه چیز را نمی گوید. شما نمی توانید کفش را وزن کرده و لمس کنید ، نمی توانید تصوری دقیق از کیفیت مواد آن بدست آورید. این ها نیاز به شرح جزئیات محصول دارد. مطالب نوشته شده را با دقت بخوانید و در صورت تردید از تماس با خدمات مشتریان و کارشناسان محصول دریغ نکنید.

یک جفت کفش از مواد با کیفیت بالا انتخاب کنید. تشخیص کیفیت کفش هنگام خرید آنلاین کفش ممکن است دشوار باشد ، اما همچنان یکی از مهمترین مواردی است که باید قبل از خرید اطمینان حاصل کنید. مواد با کیفیت بالا باعث راحتی و دوام کفش شما می شوند. نظرات مشتریان را بخوانید و مواد مورد استفاده در ساخت آن را جستجو کنید تا ببینید معمولاً در کفش چه حسی دارد.

بیشتر بخوانید:

خواندن
کفش برای واریس را چگونه انتخاب کنیم

مراقبت از کفش اسکچرز | راهنمای نگهداری از کفش‌های اسکچرز

مواد خوب مورد استفاده در ساخت کفش عبارتند از:

  • چرم که انعطاف پذیر و بادوام است. گرچه اغلب سنگین است و می تواند گران باشد.
  • پارچه ای مانند پنبه، ابریشم ، پلی استر ، پشم یا نایلون. این پارچه ها اغلب قابلیت گردش هوا دارند و همه کاره هستند.

رنگ کفش

این مورد نیز دقیقا مانند مورد بالا است. عکس های محصول ممکن است به طور دقیق و به همان رنگ محصول نباشد. توضیحات می تواند به شما کمک کند و در هر صورت ، شما می توانید از خدمات مشتریان برای روشن شدن شک و تردید خود استفاده کنید.

قبل از خرید آنلاین یک مغازه فیزیکی با محصول مشابه را پیدا کنید

اگر می توانید، وارد یک فروشگاه شوید و قبل از خرید ابتدا کفش را امتحان کنید. اگر قبلاً از مارک خاصی خرید نکرده اید ، یک روش عالی برای اطمینان از اندازه مناسب این است که ابتدا آن را در فروشگاه امتحان کنید. این مورد به ویژه اگر کفش های مشابهی را برای فروش آنلاین پیدا کرده اید بسیار مفید است – می توانید آنها را به درستی در فروشگاه اندازه کنید ، سپس آنها را به صورت آنلاین سفارش دهید تا معاملات بهتری داشته باشید.

کفشی را انتخاب کنید که متناسب با فعالیتی باشد که می خواهید انجام دهید

یک جفت کفش مناسب با کاری که می خواهید انجام دهید بخرید. به چه کفشی نیاز دارید؟ با توجه به نوع لباسی که می پوشید یا استایلی که برای خود انتخاب می کنید ، به این فکر کنید که در چه موقعیتی می خواهید آن کفش را بپوشید. سعی کنید کفش هایی را خریداری نکنید که مطمئن نیستید به آنها احتیاج دارید یا نه- در این صورت هزینه بسیار بیشتری خرج خواهید کرد. برای پاسخ به این پرسش که چه کفشی بخرم باید موارد زیر را درنظر بگیرید:

  • آیا کفش برای کار است؟ یک سبک راحت و معقول را باید انتخاب کنید.
  • برای مهمانی رسمی است؟ برای مردان ، یک کفش چرمی کلاسیک. برای خانم ها ، یک جفت کفش پاشنه بلند ، یا تخت می تواند مناسب باشد.
  • کفش برای عروسی؟ برای مردان ، کفش های چرمی خوب است. برای خانم ها ،کفش های  گوه دار، صندل یا چکمه ، بسته به فصلی که می خواهید از آن استفاده کنید مناسب است.

بیشتر بخوانید:

کفش مخصوص پیاده روی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد

سخن آخر

کفش هایی که می پوشید به راحتی پای شما و آسایش شما در هنگام راه رفتن و یا استفاده از آن ها در هر مکان دیگری کمک می کنند. بهتر است کفش هایی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد و اندازه و کیفیت مناسبی داشته باشد. دسترسی به فروشگاه های معتبر همیشه ممکن نیست. امروزه از طریق اینترنت خیلی راحت می توانید بصورت مجازی در فروشگاه هایی با برندهای معتبر گردش کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. لازمه خرید موفقیت آمیز در هنگام انتخاب کفش توجه به سایز کفش، کیفیت آن و سیاست های فروشگاه های اینترنتی در رابطه با اجناس مرجوعی و تعویضی است.

فروشگاه شهر کفش با سابقه چندین ساله به تهیه، تولید و توزیع کفش های با کیفیت با برندهای اسکچرز، کفش های تخصصی و ویژه نوزادان، کودکان و نوجوانان، کتانی های خارجی و کتانی های ایرانی مشغول به کار است. در فروشگاه شهر کفش بخش تخصصی اسکن کف پا وجود دارد که با استفاده از این دستگاه اسکن کف پا برای مشتریان به صورت کاملا رایگان و ظرف مدت 3 دقیقه انجام خواهد شد. همچنین فروشگاه شهر کفش با وجود کارشناسان خبره و آگاه توانایی ارائه خدمات فروش اینترنتی کفش را نیز برعهده دارد که نتایج فروش های اینترنتی با رضایت حداکثری مشتریان همراه بوده است.

منابع: www.asiaone.comfabishoeswikihow

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.