کفش, مقالات

خرید کفش دخترانه | معرفی 25 مدل کفش دخترانه

خرید کفش دخترانه - شهر کفش

خرید کفش دخترانه

خرید کفش دخترانه آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست. همیشه این سوال وجود دارد که از بین انواع کفش دخترانه کدام یک را انتخاب کنم؟ آنها با چه نوع لباسی ست می شوند؟ چقدر پاشنه کفش بلند باشد؟ برای کمک به شما برای پیدا کردن جواب این سوالات؛ در این نوشته قصد دارید شما را با انواع کفش دخترانه آشنا کنیم.

25 مورد از محبوب ترین کفش های دخترانه

در ادامه ما محبوب ترین انواع کفش دخترانه را به شما معرفی خواهیم کرد:

خرید کفش دخترانه پاشنه بلند -شهرکفش

کفش دخترانه پمپ

بیشتر دختران به کفش های پاشنه بلند علاقمند هستند. یکی از انواع کفش دخترانه ای که می توانید خریداری کنید پمپ ها (Pumps) هستند. شما می توانید کفش های غیررسمی دخترانه؛ کفش های رسمی دخرانه، کفش های مخصوص مهمانی را در بین آنها پیدا کنید. کفش های پمپ انعطاف پذیرترین نوع کفش است که می توانید تهیه کنید. فقط باید از خود بپرسید که کدام رنگ با کدام لباس شما ست می شود. 

خرید کفش دخترانه پاشنه نوک تیز -شهرکفش

 

کفش دخترانه استیلتوس

کفش های استیلتوس (Stilettos) یکی دیگر از انواع کفش دخترانه پاشنه بلند است. ین دسته از کفش ها دارای پاشنه باریک و بلند هستند و برای دختر خانم هایی که لاغر هستند ایده آل است. مدل کفش به گونه ای است که می تواند به عنوان کفش مجلسی هم در نظر گرفته شود.

خرید کفش دخترانه پاشنه گربه ای - شهر کفش

کفش پاشنه گربه ای دخترانه

کفش های پاشنه گربه ای (Kitten heels) دخترانه دارای پاشنه کوتاه و باریک هستند. معمولا این کفش ها دارای پاشنه ای با ارتفاع 1.5 اینچ تا 1.75 اینچ هستند. همچنین انحراف جزئی وجود دارد که پاشنه را از لبه پشتی کفش به داخل سوق می دهد.

خرید نیم بوت دخترانه -شهرکفش

نیم بوت دخترانه

نیم بوت ها که امروزه به عنوان یک پوشش زمستانی در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است تا دهه 1970 میلادی به عنوان یک کفش مطابق با مد روز شناخته نمی شدند. از نیم بوت ها می توان به عنوان یک کفش رسمی برای دختران استفاده کرد. این دسته از محصولات ظاهری شیک دارند و همچنین راحت هستند.

کفش پاشنه بلند دخترانه - شهر کفش

کفش های بنددار دخترانه (بند روی مچ)

یکی از انواع کفش دخترانه که برای اولین بار در دهه 1920 رایج شد. این سبک کفش دارای پاشنه بلند است که از قسمت پاشنه به طرف پنجه با شیب زیبایی همراه است. برای نگه داشتن کفش در پا می توانید بند را دور مچ پای خود ببندید.

همانطور که در تصور مشاهده می کنید، طراحی آن منحصر به فرد است و به راحتی می توان آن را در دسته کفش های استریت استایل قرار داد. این نوع کفش ها به مواد کمتری برای ساخت نیاز دارند اما به دلیل جذابیتی که دارد از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

کفش لژدار دخترانه -شهرکفش

کفش لژدار گوه ای دخترانه

این نوع کفش با یک تکه ماده که هم به عنوان زیره و هم به عنوان پاشنه خدمت می کند، تعریف می شود. معمولا کفی در قسمت پاشنه ضخیم تر از قسمت پنجه پا است و به همین دلیل، این نوع کفش به کفش پاشنه بلند تبدیل می شود.

خواندن
آشنایی با انواع قوس کف پا

طراحی منحصر به فرد به نظر می رسد. اینها کفش های مدرنی هستند که به دلیل نوع ساخت، راه رفتن راحت را فراهم می آورند.

کفش پاشنه مخروطی دخترانه -شهرکفش

کفش دخترانه پاشنه مخروطی

پاشنه های مخروطی از جایی که به کف کفش وصل می شوند و تا جایی که به زمین می رسند به میزان قابل توجهی باریک می شوند. این سبک طراحی منحصر به فرد و متفاوت است. طراحی منحصر به فردی دارد که به نظر فانتزی نیز می رسد.

خرید صندل دخترانه گلادیاتور - شهرکفش

صندل دخترانه گلادیاتور

صندل های گلادیاتور دارای بندهایی هستند که که مچ یا ساق پا را در بر می گیرند. صندل های گلادیاتور راحت ترین و انعطاف پذیرترین کفش های دخترانه هستند. طراحی سبکی دارد اما ممکن است زمان بیشتری برای پوشیدن نیاز داشته باشد.

بوت های دخترانه گلادیاتور

بوت های گلادیاتور ترکیبی از دو نوع مختلف کفش، گلادیاتور و بوت هستند و هم شیک و هم راحت هستند.

کفش پشت بند دخترانه -شهرکفش

کفش دخترانه پشت بند

این نوع کفش دخترانه است که با بند در پشت یا مچ پا بسته می شود. یکی از ملزومات کلکسیون کفش های رسمی دخترانه است. طراحی جذابی دارد و دارای ظاهری مجلل و شیک است.

کفش باله دخترانه -شهر کفش

کفش تخت باله دخترانه

این نوع از کفش های تخت دخترانه از کفش های رقص باله الهام گرفته شده اند. پاشنه بسیار نازک می باشد و ظاهری بدون پاشنه و با جلوی بسته ایجاد می کند.

خرید صندل دخترانه -شهرکفش

صندل دخترانه جلو باز

هنگام خرید کشف دخترانه به صندل های جلو باز برخورد خواهید داشت. این دسته از انواع کفش دخترانه سادگی و قابلیت تنفس ساده را فراهم می آورند و برای تابستان گزینه ای ایده آل محسوب می شوند. طرح کاملا منعطف است و به پاهای شما اجازه می دهد بدون اینکه خیلی داغ شوند نفس بکشند.

خرید کفش پاشنه بلند -شهر کفش

کفش پاشنه بلند دخترانه بدون بند

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید نوع دیگری از کفش های پاشنه بند است که قسمت جلو باز و قشمت پشت بسته می باشد. در این نوع کفش از بند استفاده نشده است اما ممکن است قسمت پشت دارای زیپ باشد. شما می توانید از آنها در مجالس استفاده کنید و حتی مهمانی های خود را برگزار کنید.

خرید کفش پاشنه دار دخترانه -شهرکفش

کفش پاشنه بلند چوب پنبه ای

هنگام خرید کفش دخترانه گزینه دیگری که پیش رو دارید کفش پاشنه بلند چوب پنبه ای است. این نوع کفش ها دارای پاشنه چوب پنبه ای هستند و با کلاس، شیک و در عین حال مدرن به نظر می رسند.

خرید کفش دخترانه مشکی- فروشگاه شهر کفش

خرید کفش دخترانه پلت فرم

این نوع کفش ها دارای کفی ظاهرا ضخیم هستند و معمولا در محدوده 3 تا 10 سانتیمتر قرار می گیرند. پاشنه به طور قابل توجهی بالاتر از کف پا است. سیستم کوشن کفش راحت و شیک است. پیدا کردن کفش پاشنه بلند با کیفیت بالایی که در عین حال قیمت پایینی هم داشته باشد دشوار است.

خواندن
کفش اسپرت دخترانه ترند امسال

قیمت کفش دخترانه - شهرکفش

خرید کفش دخترانه اسپول

کفش های اسپول نوع دیگری از کفش های پاشنه بلند هستند که در بالا و پایین پهن و در وسط باریک تر هستند. این نوع کفش های دخترانه کاربردی تر و راحت تر از انواع کفش های پاشنه بلند دیگر هستند.

کفش دخترانه کلاسیک -شهرکفش

کفش مری جینز

مری جینز یک اصطلاح آمریکایی برای کفش های پاشنه بلند یا تختی است که به عنوان کفش بار یا کفش عروسکی شناخته می شوند. طرح های کفش مری جینز مطابق با مد روز ساخته می شوند.

قیمت کفش دخترانه -شهر کفش

کفش دخترانه اسکارپین

اسکارپین دوست داشتنی ترین نوع کفش مجلسی برای دختر خانم ها است. شما می توانید آن را با دامن، کت شلوار و انواع لباس های دیگر ست کنید.

خرید اینترنتی کفش چرمی - شهر کفش

خرید کفش دخترانه آکسفورد

کفش های آکسفورد بند دار هستند. در خالص ترین شکل خود، نوعی کفش رسمی دخترانه هستند که در طول سال های اخیر تکامل یافته اند تا به عنوان کفش های معمولی هم استفاده شوند.

این نوع کفش برای سنین مختلف مناسب است و در سبک های مختلفی تولید می شود. اگر به دنبال چیزی ساده و کلاسیک هستید می توانید کفش های پاشنه بلند آکسفورد را امتحان کنید.

خرید آنلاین شهر کفش - شهر کفش

کفش پاشنه بلند اسپادریل

اسپادریل یا اسپاردنیا، معمولا دارای رویه بوم یا پارچه ای و کفی انعطاف پیر ساخته شده از اسپارت است. اگر به دنبال یک جفت کفش پاشنه بلند هستید که هم راحت باشد و هم مطابق با مد روز باشد این نوع کفش برای شما مناسب خواهد بود.

خرید اینترنتی کفش زنانه - شهر کفش

کفش دخترانه مولز

مولز یک مدل کفش است که پشت یا محدودیتی در اطراف پاشنه پا ندارد. طراحی پاشنه های مولز کاملا متفاوت است و باعث می شود همیشه ظاهری منحصر به فرد داشته باشید.

فروش کفش دخترانه - شهر کفش

کفش تراینر دخترانه

کفش های اسپرت، انواع کفش های کتونی، کفش های بدنسازی برخی از انواع کفش هایی هستند که به سختی قابل تشخیص هستند. با این حال کفش تراینر دخترانه برای خانم هایی که بیشتر ورزش یا فعالیت خاصی انجام می دهند طراحی شده اند.

بوت دخترانه ساق دار -شهرکفش

بوت های ساق بلند (تا قسمت ران)

بوت های ساق بلند تا ران امتداد پیدا می کنند. بلندای این بوت ها می تواند حداقل از وسط ران به بالا باشد.

قیمت کفش لوفر - شهر کفش

لوفر

یکی از محبوب ترین و رایج ترین انواع کفش دخترانه است که برای دختر خانم هایی که به دنبال راحت ترین کفش رسمی هستند ایده آل است.

خرید کفش اینترنتی - شهر کفش

کفش فانتزی دخترانه

کفش های فانتزی که معمولا از شخصیت های تخیلی افسانه ها و فانتزی ها الهام می گیرند، فقط برای دختر خانم هایی است که از متمایز شدن واهمه ای ندارند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.