مقالات

انواع کفش زمستانی زنانه

انواع کفش زمستانی زنانه

در این مقاله چندین کفش زمستانی زنانه را از جهات مختلف بررسی می کنیم و آن چکمه های زمستانی و برفی زنانه را که بهترین کیفیت و بیشترین کشش را دارند، بررسی می کنیم. هیچ چیز به اندازه زمانی که اولین دانه های برف از آسمان شروع به باریدن می کنند هیجان انگیز نیست. با تماشای این صحنه، احتمالاً مشتاق خواهید بود تا گرم ترین کفش های برفی زمستانی خود را بر تن کرده و به سمت برف بروید. دیدن و تجربه کردن یک زمین زمستانی و پر از برف بسیار شگفت انگیز است. این لذت بردن از زیبایی تا زمانی است که زمین نخورده اید و مچ پای شما پیچ نخورده است.

بیشتر بخوانید:

کفی مموری فوم (Memory Foam) چیست | چرا بهتر است از کفی مموری فوم استفاده کنیم

 

کفش زمستانی زنانه

سفر به بیمارستان به دلیل سر خوردن و لغزش روی برف یا یخ می تواند شادی و نشاط هر فردی را از بین ببرد مخصوصا اگر خدای نکرده این سر خوردن باعث ترک خوردن یا شکستن استخوان های دست و پای فرد شود. به همین دلیل مهم است که چکمه هایی برای پوشیدن در فصل های سرد سال انتخاب کنید که از لیز خوردن و افتادن جلوگیری می کنند. برخی از تولیدکنندگان چکمه در ایجاد کشش فوق العاده در کفش های زمستانی تولیدی خود تخصص دارند، در حالی که برخی دیگر از تولید کنندگان در تولید کفش زمستانی زنانه با ظاهر زیبا متخصص اند. ما در این مقاله تصمیم گرفتیم بررسی کنیم و ببینیم که بهترین چکمه های زمستانی زنانه با کشش شگفت انگیز کدام هستند و به گزینه های فوق العاده ای رسیدیم که اتفاقا بسیار شیک نیز هستند. پس منتظر باشید که در ادامه مقاله به دنیای شگفت انگیز بدون چکمه های زنانه بدون لغزش با بهترین کشش وارد شویم.

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید اینترنتی کفش | نکاتی برای خرید آنلاین کفش

 

کفش زمستانی زنانه

با بحث در مورد تفاوت بین چکمه های زمستانی و چکمه های برفی شروع می کنیم، سپس بیشتر در مورد اینکه چه چیزی باعث می شود کفش چکمه ای کشش خوبی داشته باشد صحبت می کنیم و سپس به بررسی بهترین چکمه های برفی زنانه با کشش خوب می پردازیم. ابتدا باید بدانیم تفاوت بین چکمه های برفی و چکمه های زمستانی چیست تا اینکه شما به این نتیجه برسید که به دنبال چکمه برفی هستید یا چکمه زمستانی.

کفش زمستانی زنانه

ببیشتر تفاوتی که بین چکمه زمستانی و برفی وجود دارد این است که میزان کشش آن ها و نوع زیره آن ها متفاوت است. با این حال، چیزی فراتر از این وجود دارد. بنابراین در نگاه اول، چکمه های برفی و چکمه های زمستانی ممکن است یکسان به نظر برسند ، آنها در واقع تفاوت های ظریفی دارند و این تفاوت قابل توجه است. چکمه هایی که امروز در بررسی ما ارائه شده اند ترکیبی از چکمه های برفی و زمستانی هستند و باید وقت بگذارید تا خودتان تصمیم بگیرید که آیا با چکمه های برفی به لحاظ راحتی وظاهری بهتر هستید یا با چکمه های زمستانی یا شاید چیزی که این دو را با هم ترکیب کند بهتر باشد.

خواندن
بهترین کفش های اسکیچرز برای پای قوس زیاد و زانوهای پرانتزی

چکمه های برفی

کفش زمستانی زنانه

چکمه های برفی به طور کلی سنگین تر و گرم تر از کفش های زمستانی هستند و معمولاً بیشتر از یک چکمه زمستانی از پای فرد پشتیبانی می کنند، به ویژه از ناحیه مچ پای فرد پشتیبانی زیادی می کنند.البته حتی در چکمه های برفی هم تنوع وجود دارد و اینطور نیست که همه چکمه های برفی به یک اندازه از پای فرد پشتیبانی کنند.

چکمه های برفی واقعی بیشتر بر روی گرما و کاربرد تمرکز دارند تا مد و ظاهر. نکته دیگری که چکمه های برفی روی آن تمرکز می کنند این است که کف کفش طوری نباشد که بلغزد و خیلی هم قابلیت کشش نداشته باشد. در غیر این صورت ، چگونه می توان چکمه را برای برف مناسب دانست؟

کفش زمستانی زنانه

اگرچه ممکن است بسیاری از تولید کننده ها و فروشنده ها، چکمه های خود را چکمه های برفی بنامند، اما اغلب این کفش ها، چکمه های زمستانی هستند. واقعیت این است که تعداد زیادی چکمه در بازار وجود دارد که روی آن ها عنوان چکمه برفی نوشته شده است ولی این کفش ها سبک هستند و مناسب راه رفتن روی برف نیستند. در واقع اگرچه این چکمه های برفی شیک هنگامی که برف شروع به باریدن می کنند خوب هستند، اما وقتی این برف روی زمین می نشینند و به حالت شل شدن در می آیند، ممکن است این کفش ها کمتر به درد شما بخورند. در اینجا تمایز بین یک کفش  مخصوص پیاده روی روی برف و یک چکمه ای که صرفا برای مد مطرح می شود، وجود دارد.

کفش زمستانی زنانه

شما باید سطح ضد آب و عایق بودن کفش را کاملاً بررسی کنید و مطمئن شوید که برای شما مناسب است. در کل، مزایای استفاده از چکمه های برفی بسیار زیاد است به شرطی که آنها را برای قدم زدن در برف بخواهید. چرا که به خاطر سنگینی و گرم بودن این کفش ها، برای روزهای خشک وبدون برف مناسب نیستند. بهترین چکمه های گرم ضد آب معمولاً آنهایی هستند که برای پوشیدن در برف طراحی شده اند ، و ممکن است این کلمه را در جایی روی جعبه کفش ببینید: “چکمه برفی”.

اگر در واقع فقط به دنبال چیزی برای پیاده روی در محل کار در فصل های سرد سال هستید ، یک کفش زمستانی نیز ممکن است نیاز شما را برطرف کند و نیازی به کفش برفی نخواهید داشت ولی بدیهی است که برای پیاده روی در کوه و دشت پر برف، کفش زمستانی نیاز شما را برآورده نمی کنند و شما به چکمه های برفی نیاز خواهید داشت.

چکمه های زمستانی

کفش زمستانی زنانه

چکمه های زمستانی به طور کلی سبک تر از چکمه های برفی هستند و حمایت کم تری از پای فرد دارند. این بدان معنا نیست که با کفش های زمستانی، قوس مناسبی ندارند بلکه ممکن است این کفش ها پشتیبانی کم تری از مچ پای فرد داشته باشند.

آیا چکمه های زمستانی برای این چکمه ها برای پوشیدن روی یخ و برف مناسب هستند؟

کفش زمستانی زنانه نسبت به کفش های عادی برای پوشیدن روی برف و یخ مناسب تر هستند اما اگر می خواهید چکمه های بدون لغزشی بپوشید که با لباس زنانه خود ست کنید، چکمه های برفی خیلی اطمینان بخش تر هستند. با وجود این که چکمه های زمستانی زنانه ای هم ساخته می شوند که بسیار گرم هستند ولی هنوز هم این نوع کفش ها باید گرم تر ساخته شوند.

خواندن
کفش وزنه برداری را بر چه اساسی انتخاب کنیم؟

کفش زمستانی زنانه

البته در انتخاب کفش زمستانی یا کفش برفی باید قبل از هر چیز به منطقه و نوع آب و هوایی که در آن زندگی می کنید توجه کنید چرا که قرار نیست در سیبری یا در قطب شمال با این کفش ها قدم بزنید. یک راه سریع برای بررسی اینکه آیا چکمه برفی با چکمه زمستانی چکمه خوبی است یا نه، این است که به سادگی مارک کفش را بررسی کنید.

کفش زمستانی زنانه

تولیدکننده هایی مانند Merrell در زمینه کفش در فضای باز و پیاده روی تخصص دارند. این تولید کننده که یکی از تولید کننده های مشهور در دنیا است در حالی که به دنبال تولید کفش های مد روز و با ظاهر زیبا است، ولی کفش و چکمه های برفی بسیار با کیفیتی هم تولید می کند. چکمه برفی زنانه Merrell واقعاً برای برف طراحی شده است و کشش خوبی را هم فراهم می کند. چکمه های مارک معروف تر بیشتر به دنبال تولید کفش هایی هستند که به لحاظ ظاهر و مد، روی آن ها کار شده است. به عنوان مثال ، سورل یکی از این مارک ها است. کفش های تولید شده توسط این مارک، چکمه های خوبی برای راه رفتن روی یخ نیستند.

بیشتر بخوانید:

13 روش رفع بوی بد کفش در خانه

جایی که چکمه های برفی را در آن جا می پوشید

کفش زمستانی زنانه

آنچه اکنون باید از خود بپرسید این است که عمدتا با این چکمه ها چه خواهید کرد؟

آیا برای پیاده روی طولانی مدت آن ها را می پوشید؟ یا فقط برای رفت و آمد در زمستان از آن ها استفاده می کنید؟

بیشتر بخوانید:

دلایل درد زانو | درمان با چند راهکار ساده

 

تناسب چکمه برفی با اندازه پای فرد

کفش زمستانی زنانه

هنگام خرید کفش های پیاده روی زمستانی برای زنان یا هر نوع کفش دیگری، باید به تناسب آن با پای فرد و اندازه آن فکر کنید.هر چقدر هم که کفش خریداری شده با کیفیت و گرم و ضد آب باشد ولی اگر بزرگ تر یا کوچک تر از اندازه پای فرد باشد، به پای فرد آسیب وارد می شود. توجه به این نکته هم ضروری است که سایز کفش های برفی و زمستانی باید اندکی بزرگتر از کفش های معمولی باشد چرا که به همراه این کفش ها، جوراب های ضخیم پوشیده می شود.

بیشتر بخوانید:

کفش اندازه پا چه ویژگی هایی دارد

اساساً ، یک بوت گشاد نسبت به بوت یا چکمه تنگ گرمتر است، مخصوصاً اگر با جورابهای ضخیم و چند لایه، این چکمه ها را بپوشید. از طرف دیگر ، چکمه ای که بیشتر محکم می شود ممکن است انگشتان پا را کمی منقبض کرده و گردش خون در پا را محدود کند. این امر باعث سردتر شدن پا می شود.

منابع:

https://bestwalkingshoereviews.com/4-womens-winter-boots-best-traction/

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.