مقالات

آناتومی کتونی 361 | جدول سایزبندی کفش 361

آناتومی کتونی 361 | جدول سایزبندی کفش 361

برند 361 یک برند جهانی پوشاک ورزشی است. برند 361 دارای طراحی منحصربفرد است. نوآوری در طراحی بکار رفته در کفش 361 و پوشاک 361 آن را به یک انتخاب جذاب برای افراد تبدیل کرده است. برند 361 یک برند ورزشی برای ورزشکاران است. نکات مهندسی و ورزشی به درستی در ساخت کفش های 361 مورد توجه قرار گرفته است.

ویژگی های برند 361

361 درجه، یک شرکت کالاهای ورزشی جامع است که در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ فهرست شده است. این کسب و کار، با مارک تجاری 361، طراحی ، تولید و توزیع محصولات از جمله کفش ورزشی ، پوشاک و لوازم جانبی مرتبط را با هم ادغام می کند.

تا به امروز ، بیش از 6000 شعبه فعال در سراسر جهان دارد. محصولات برند 361 توسط ورزشکاران مشهور جهان پوشیده می شود و همچنان جوایز زیادی را برای طراحی ، تناسب ، راحتی و عملکرد کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:

آشنایی با انواع کفش و راهنمای خرید کفش مناسب

آناتومی کتونی 361

کتونی 361

زیره کتونی 361 از تکنولوژی EVA ساخته شده است که ترکیبی شگفت انگیز از بالشتک ها است و ریسپانسیو بودن ( حالت ارتجاعی ) را فراهم می کند. ثابت شده است که این تکنولوژی بکار رفته در زیره، بازگشت انرژی و راحتی طولانی مدت را در طول عمر کفش حفظ می کند.

کتونی 361

استفاده از هر دو روش بستن داخلی و / یا خارجی در کفش باعث ایمن نگه داشتن کف پا می شود. همچنین محکم بودن پا در کفش حرکت غیرضروری پا را کاهش می دهد و پا در کفش راحت خواهد بود.

خواندن
انواع کفش جورابی را بهتر بشناسیم!

کتونی 361

زبانه فوق العاده نرم به طور موثری فشار وارد بر مچ پا در هنگام خم شدن را از بین می برند.

کتونی 361

کفی کفش با استفاده از مواد اختصاصی طراحی شده است. قالب کفی کفش طوری طراحی شده است که در هنگام قدم زدن راحتی پا را فراهم می کند.

کتونی 361

زیره کفش ساخته شده از فیبر کربن بسیار قوی و در عین حال سبک است. این لایه در هنگام ایستادن به عنوان یک نیروی تثبیت کننده عمل می کند. شفت های زیره کتونی 361 همچنین برای حفظ یکپارچگی کف میانی مناسب هستند و باعث تأخیر در خرابی کفش می شوند.

کتونی 361

این قسمت از زیره کتونی 361 که در شکل بالا می بینید برای کمک به حرکت طبیعی کف پا ایجاد شده است. شیارهای فلکس به گونه ای قرار گرفته اند که حرکت پا را تقلید می کنند تا انگشت پا طبیعی تر و متعادل تر خم و راست شود.

جدول سایزبندی کتونی 361

در جدول اول سایز کتونی 361 مردانه را مرور می کنیم. این جدول از 4 سطر تشکیل شده است. سطر اول سایز آمریکایی کفش 361 را نشان می دهد. دقت کنید که 15 سایز مختلف برای این کفش آورده شده است. سطر آخر این جدول، معادل سانتیمتر این سایزها آورده شده است با استفاده از مقاله چگونه سایز پای خود را پیدا کنیم؟ می توانید اندازه پای خود به سانتیمتر را پیدا کرده و سپس سایز مناسب کتانی را باتوجه به هریک از این سایزها انتخاب کنید.

کتونی 361

در جدول دوم سایز کتونی 361 زنانه را مرور می کنیم. این جدول از 4 سطر تشکیل شده است. سطر اول سایز آمریکایی کفش 361 را نشان می دهد. دقت کنید که 15 سایز مختلف برای این کفش آورده شده است. سطر آخر این جدول معادل سانتیمتر این سایزها آورده شده است با استفاده از مقاله چگونه سایز پای خود را پیدا کنیم؟ می توانید اندازه پای خود به سانتیمتر را پیدا کرده و سپس سایز مناسب کتانی را باتوجه به هریک از این سایزها انتخاب کنید.

خواندن
ویژگیهای کفش ورزشی مناسب رشته های مختلف

کتونی 361

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.